1528

Онлайн-сервіс для зберігання закладок

Украина
Отрасль: Интернет и ИТ
Стадия проекта: Есть идея или наработки

Дата последнего изменения: 29.05.2017
Min инвестиция
$  10.000
0
Всего необходимо
$ 10.000
Рейтинг
equalizer 140 из 1000
help
Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта (подробнее о рейтингах)
Моя оценка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Средняя оценка:

Идея


Онлайн-сервіс для зберігання закладок. Дозволяє зберігати та впорядковувати закладки в зручній формі.

Текущее состояние

Запущено бета версію проекту (keepboo.com), здійснюється пошук перших користувачів. Реалізовано базовий функціонал - реєстрація користувачів, створення та редагування груп, додавання та видалення закладок.

Рынок

Проект орієнтований на глобальний ринок. Портрет типового користувача: активна особистість, яка користується та відвідує велику кількість веб сайтів.

Проблема или Возможность

З кожним днем в інтернеті збільшується кількість доступних ресурсів, відповідно й інформації. Велика кількість різноманітних сайтів створює труднощі з запам

Решение (Продукт или Услуга)

Проект націлений на забезпечення зручності та швидкості доступу до конкретного ресурсу. Користувач реєструється в сервісі та отримує можливість для зберігання та впорядкування своїх закладок. В даний момент ведеться розробка функціоналу для імпорту закладок з браузера та можливості

Конкуренты

delicious.com

Преимущества или дифференциаторы

1. Сучасний та зручний дизайн 2. Імпорт закладок з браузера (зменшення кількості ітерацій до повноцінного використання) 3. Можливість проведення очистки зайвих закладок (зручніше та швидке відбувається пошук) 4. Перегляд особистої статистики використання у вигляді інфографіки (повинно бути цікаво для користувача) 5. Пошук (в межах особистого профілю) та пропонування закладок - окремій групі пропонується користувачу список закладок, який формується на основі поточного вмісту його профілю, в якому пропонуються закладки, які ймовірно йому цікаві (інтелект) 6. Можливість швидко редагувати та сортувати закладки 7. Розширення для браузера, яке дозволяє швидко додавати закладку 8. Соціальні атрибути - "шарінг", список користувачів, в яких вміст закладок схожий, формування та розповсюдження особистої статистики використання сервісу (активності) - люди люблять себе з кимось порівнювати :-)

Финансы

1. Для впровадження нового функціоналу та розширення сервісу (Пункти з Преимущества или дифференциаторы, які стануть перевагами та особливостями сервісу). Термін реалізації описаного вище функціоналу в повній мірі 6 - 9 місяців. 2. Просування проекту та приваблення користувачів. 3. Підтримка (Хостинг, ssl, сервери БД) - по мірі росту сервісу. Спосіб монетизації в майбутньому розміщення реклами та пропонування сайтай, які шукають користувачів місця в списку пропонованих закладок.

Предложение инвестору

Розмір долі залежить від розміру інвестицій, максимум - 40%.
Комментарии:

Необходимо авторизоваться

5,00
1
2
3
4
5
1 оценка
arrow_back
RU
more_horiz
close
visibility747
star0
Добавить в избранное
Удалить из избранных
share
close
thumb_up0
Нравится
Не нравится
Идея
Текущее состояние
Рынок
Проблема или Возможность
Решение (Продукт или Услуга)
Конкуренты
Преимущества или дифференциаторы
Финансы
Инвестировано в прошлых раундах, $
Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Команда или Руководство
Менторы-советчики
Лид-инвестор
Риски
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Видео о продукте