5162

Дитяче кафе

Украина, Киевская область
Отрасль: Общественное питание
Стадия проекта: Есть идея или наработки

Дата последнего изменения: 29.05.2017
Min инвестиция
$  40
0
Всего необходимо
$ 40
Рейтинг
equalizer 55 из 1000
help
Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта (подробнее о рейтингах)
Моя оценка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Средняя оценка:

Идея


Відкриття дитячого кафе для дітей дошкільного та шкільного віку; надання якісних послуг у сфері розваг та харчування.

Текущее состояние

Вибрано місце під аренду, на стадії розробки меню та дизайн закладу

Рынок

Ринок закладів громадського харчування з кожним роком зростає, чого не можна сказати про спеціалізовані заклади харчування, призначені зокрема для дітей. Місто Ірпінь – це процвітаюче передмістя Києва, в якому з кожним роком стає більше новобудов, з’являються молоді сімї з однією або декількома дітьми у складі. Не зважаючи на це, ситуація з розважальними закладами, призначеними для дітей, залишається на нульовому рівні. Місцеві діти позбавлені вибору проведення вільного часу, так як місто Ірпінь, хвилюючись в першу чергу за збільшення кількості новобудов, не турбується про розвиток інфраструктури. Декілька приватних розвиваючих центрів, розташованих у місті, не змінюють ситуації.

Проблема или Возможность

Діти – найбільш вразливий сегмент громадськості. Залишаючи їх можливості корисно проводити свій час, вони знаходять розваги у несприятливих для цього місцях. Процвітають дрібне хуліганство та алкоголізм. Діти, енергія яких завжди б'є через край, не знають куди її подіти і направляють у невірне русло. Наше завдання – забезпечити високий рівень обслуговування, привабити в свій заклад якомога більшу кількість сімей з маленькими дітьми, які матимуть змогу весело провести час, завести нові знайомства та привчитися до правильного способу життя, який добре вплине на формування особистості та побудує міцний фундамент майбутнього.

Решение (Продукт или Услуга)

Дитяче кафе – це місце, де здійснюються мрії. Місце, в якому все зроблено на найвищому рівні, заради задоволення потреб дітей та їхніх батьків. Діти – це найдорожче для кожного з нас. Наша мета – дати їм все найкраще, задовольнити потреби найвибагливіших клієнтів, долучити місцевих дітлахів до корисного дозвілля. Наше кафе стане місцем, в якому можна поєднати веселі ігри зі здоровим харчуванням, яке для нас є найважливішим при створенні даного закладу. У планах – фермерські органічні молочні продукти та м'ясо, свіжа риба, свіжі сезонні овочі та фрукти, власна випічка бездріжжового хлібу та спеціально розроблене дієтичне меню. Цінова категорія кафе – середній та вище середнього.

Преимущества или дифференциаторы

З можливих конкурентів – приватні розвиваючі центри та дитячі садочки, яких у місті не більше десяти. Але, на відміну від них, ми будемо втілювати концепцію здорового та правильного харчування, власного виробництва хлібу та корисних солодощів. У планах проведення захопливих ігор, майстер-класів, кіно показів; святкування днів народжень, випускних та інше.

Финансы

Витрати: - Податок на товари – 2% (спрощена система оподаткування) - Середня вартість закупівлі товару за місяць: Молочні продукти – 10 тис. грн. Бакалея – 5 тис. грн. М'ясо та риба – 10 тис. грн. Овочі та фрукти – 5 тис. грн. Додатково – 5 тис. грн. Разом: 35 тис. грн. - Середня зарплата – 3 тис. грн. Разом: 3 х12 = 36 тис. грн. (чотири офіціанти, два адміністратори, бухгалтер, два кухаря, технік, дві прибиральниці) Прибуток: Середня кількість гостей за день – 20 сімей Середня вартість чеку за сім’ю – 150 грн. Середня вартість розважальних заходів (проведення кінопереглядів, майстер-класів) – 150 грн. чол. (приблизно 8 заходів по 10 відвідувачів) Середня вартість проведення свят (днів народжень, випускних) – 200 грн. чол. (приблизно 4 заходи по 10 відвідувачів) Чистий прибуток – 40 тис. грн. місяць
Комментарии:

Необходимо авторизоваться

5,00
1
2
3
4
5
1 оценка
arrow_back
RU
more_horiz
close
visibility612
star0
Добавить в избранное
Удалить из избранных
share
close
thumb_up0
Нравится
Не нравится
Идея
Текущее состояние
Рынок
Проблема или Возможность
Решение (Продукт или Услуга)
Конкуренты
Преимущества или дифференциаторы
Финансы
Инвестировано в прошлых раундах, $
Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Команда или Руководство
Менторы-советчики
Лид-инвестор
Риски
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Видео о продукте