1975
!

Гуртівонька

Украина
Отрасль: Услуги, сервис
Стадия проекта: Есть идея или наработки

Дата последнего изменения: 26.06.2017
Min инвестиция
$  150.000
Всего необходимо
$ 150.000
Рейтинг
equalizer 47 из 1000
help
Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта (подробнее о рейтингах)
Моя оценка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Средняя оценка:

Идея

Короткий опис проекту: Гуртівонька – це супермаркет онлайн, ми працюємо вже майже 2 роки. Предметом нашої роботи є доставка замовлених роздрібних і гуртових замовлень споживачу, ми працюємо, як із звичайними людьми так і з корпоративними. Достака безкоштовна. Ціни близькі до цін супермаркетів. Прибутковість 20%

Текущее состояние

Стадія реалізації проекту: успішно працює на протязі 2-х років.
Середній розмір роздрібного замовлення 350 грн., корпоративні замовлення в рази більші (деякі приклали: крупний колцентр замовляє у нас продукти, канцелярію, побутову хімію приблизно на 20 тис. кожного місяця, інші компанії також постійно замовляють крупні замовлення). Доставка за графіком (від 18 00 до 22 00 у день замовлення» при замовленні >150 грн.) безкоштовна , термінова доставка платна – 30 грн. Ми співпрацюємо з крупною торговою мережею, що дає нам можливість мати максимально широкий асортимент (більше 20 тис. найменувань), також ми співпрацюємо з гуртовими компаніями і можемо крупні замовлення купувати за максимально низькими вхідними цінами. На даний час наш оборот 200 тис. грн.. в місяць.

Вже вкладені власні кошти: $50 тис.

Рынок

На даний час це в основному ринок Львова (об’єм продажу продуктів і побутових товарів 500 млн. грн. в місяць), також в перспективі ми плануємо розширитись на інші обласні центри західної України. Вагомим фактором також є те, щ опоки на цьому ринку немає серйозних гравців, тому є великі шанси максимально швидко освоїти його велику частку.

Преимущества или дифференциаторы

Наші конкурентні переваги: хороша домовленість з постачальником позволяє нам мати конкурентну ціну, безкоштовна доставка, професійна і дружна команда, досвід – ми працюємо вже 2 роки, і навідь не зважаючи на те що у нас невеликі фінансові можливості об’єми продажів ростуть.

Финансы

Використання інвестицій: реклама – $5-8 тис. в місяць, покращення сервісу (удосконалення сайту, логістики), створення запасів популярних товарів із великими термінами придатності залучення додаткових працівників за нашими прогнозами реалізація даних заходів позволить вже за 6 місяців вийти на рівень 200 замовлень в день. середня вартість замовлення 350грн. відповідно оборот – 70 тис. грн. в день., 2,1 млн. грн. в місяць. І ріст продовжиться, об’єктивно за 2 роки ми можемо освоїти 10% наявного ринку. А створення товарних запасів дозволить знизити ціни зберігши прибутковість і отримати додаткову перевагу.

Предложение инвестору

Надання прав інвестору: 30% компанії. Прогнозований час окупності інвестицій: 1,5 – 2 роки.
5,00
1
2
3
4
5
1 оценка
Вход/регистрация
arrow_back
RU
more_horiz
close
visibility1241
star0
Добавить в избранное
Удалить из избранных
share
close
thumb_up0
Нравится
Не нравится
Идея
Текущее состояние
Рынок
Проблема или Возможность
Решение (Продукт или Услуга)
Конкуренты
Преимущества или дифференциаторы
Финансы
Инвестировано в прошлых раундах, $
Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Команда или Руководство
Менторы-советчики
Лид-инвестор
Риски
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Видео о продукте