5901

Рыбная ферма

Украина, Ивано-Франковская область
Отрасль: Сельское хозяйство
Стадия проекта: Есть идея или наработки

Дата последнего изменения: 30.05.2017
Min инвестиция
$  1.000.000
0
Всего необходимо
$ 1.000.000
Рейтинг
equalizer 55 из 1000
help
Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта (подробнее о рейтингах)
Моя оценка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Средняя оценка:

Идея


Створення ферми з розведення риби в інтегрованих установках закритого водопостачання

Текущее состояние

Розроблено та затверджено проект впорядкування території, де передбачено будівництво рибного комплексу. Вивчено предовий світовий досвід. Підібрані спеціалісти

Рынок

Основною продукцією проекту є мясо осетра та ікра.Відповідно до даних CITES(Женевська конвенція про міжнародну торгівлю видами дикої фауни та флори, що знаходяться під загрозою зникнення) оборот легальної торгівлі чорної ікри щорічно становить близько $100 млн, при цьому об"єм чорного ринку перевищує даний показник у 5 разів. Найбільші країни виробники: • Іран - 87% • Росія -10% • Азербайджан, Казахстан, Туркменісган - 3% (разом) Майже вся чорна ікра в магазинах та на ринках України невизначеного походження, оскільки власна добича ікри у нас заборонена, а офіціальний імпорт майже зник. Якщо до останнього часу легально ікру можна було купити в Росії як конфіскований товар, то тепер дані шляхи перекриті.Світовий ринок ікри не наповнений

Проблема или Возможность

однією з проблем диверсифікації ризиків є те, що ринок рибопродуктів на даному етапі формується, тому досить важко передбачити в середньо та довготерміновій перспективі можливість заходу на ринок потужних операторів чи зміну макроекономічної ситуації в бік полегшення доступу імпортованої продукції. Тому побудова виробництва лише в напрямку делікатесного ряду, є достатньо ризикованою інвестицією і вимагає додаткових зусиль з страхування. Природним в такій :итуації буде забезпечення подальше поглиблення диверсифікації видів діяльності з розвитком виробництв не лише високоприбуткових на даний момент продуктів делікатесного ряду, а й товарів переднього цінового рівня та частково масового споживання, що зменшить вплив погіршення Ринкової привабливості одного виду продукції, зменшенням його долі в загальному об'ємі.

Решение (Продукт или Услуга)

Багато профільне рибницьке господарство закритого типу із замкнутою системою водопостачання (УЗВ) з вирощування продукції масового споживання та делікатесного ряду.

Конкуренты

відсутні

Преимущества или дифференциаторы

Продукт даного проекту екологічно чистий. При несприятливих коливаннях на ринку осетр продовжуватиме рости, а ціна на нього зростатиме, ікра - експортноорієнтований продукт. При вирощуванні всього сегменту риб відсутня сезонність.

Финансы

Будівництво рибної ферми, придбання молодняку, обігові кошти, створення інфраструктури. . Економічні вигоди від освоєння отриманих інвестицій (в гривнях) Запланований річний валовий об’єм реалізації продукції, послуг 350000000 грн. Заплановані річні валові витрати на виробництво продукції 25000000 грн. Запланований річний дохід від реалізації продукції, послуг 100000000 грн.
Комментарии:

Необходимо авторизоваться

5,00
1
2
3
4
5
1 оценка
arrow_back
RU
more_horiz
close
visibility695
star0
Добавить в избранное
Удалить из избранных
share
close
thumb_up0
Нравится
Не нравится
Идея
Текущее состояние
Рынок
Проблема или Возможность
Решение (Продукт или Услуга)
Конкуренты
Преимущества или дифференциаторы
Финансы
Инвестировано в прошлых раундах, $
Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Команда или Руководство
Менторы-советчики
Лид-инвестор
Риски
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Видео о продукте