5520
!

Екологічно чисті продукти

Украина, Волынская область
Отрасль: Пищевая промышленность
Стадия проекта: Есть идея или наработки

Дата последнего изменения: 29.05.2017
Min инвестиция
$  25.000
0
Всего необходимо
$ 25.000
Рейтинг
equalizer 55 из 1000
help
Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта (подробнее о рейтингах)
Моя оценка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Средняя оценка:

Идея


У приміській зоні, має бути побудована міні ферма, на якій і будуть вирощуватись екологічно чисті продукти,які зможе замовити будь - яка людина прямо додом.

Текущее состояние

Це лише ідея

Рынок

На першій стадії проект охоплює лише Волинську область, якщо будуть інвестиції і прибутки, то проект буде охоплювати третю частину України

Проблема или Возможность

Основна проблема на сьогоднішньому ринку - це неякісне харчування. Бренд еко продуктів буде гарантувати споживачам : 1. Якісні та смачні продукти , 2. Доставляти іх прямо в оселю споживача, 3.Помірну ціну.

Решение (Продукт или Услуга)

Суть ідеї : 1. У приміській зоні, має бути побудована міні ферма, на якій і будуть вирощуватись екологічно чисті продукти. Щодня свіжі молочні продукти, овочі та фрукти без нітратів, мед і т.д. Тобто, ECO продукти. 2. Для цього проекту має бути розроблений спеціальний сайт , де буде розміщуватись вся інформація про цей проект, також буде створений список продуктів, цін і т.д. 3. Кожного дня будь – яка людина подзвонивши за спеціальним номером чи зайшовши на сайт , оналайн, може замовити в будь яку годинну свіжі ,а саме головне ECO продукти. 4. Працівники ( або ECOman) як вони будуть називатись ,будуть прямо у вашу оселю доставляти ті продукти , які були замовленні. 5. Доставка товарів буде БЕЗКОШТОВНА та при отриманні товару , покупець буде отримувати спеціальний чек та довідку ,що справді ці продукти екологічно чисті. 6. Щодо цін на продукти , то вони будуть демократичні. 7. Із часом асортимент продуктів буде збільшуватись. 8. Також при міні фермі буде розміщений ресторан, у якому також всі страви будуть приготовлені і з цих ECO продуктів.

Конкуренты

Конкурентів на ринку достатньо, але це просто фермери, а типових ферм які гарантуватимуть якість продукту та ще й доставлятимуть продукти споживачу додом немає.

Преимущества или дифференциаторы

Плюси проекту: 1. Людина отримує насправді якісні продукти та ще й не виходячи із доми. Покупцю буде надано спеціальну довідку ,що товари насправді ECO. 2.Доступні ціни. Тобто цей проект розрахований як і на високий клас так і на середній та достатній . 3. Щодня покупець зможе отримувати наприклад свіже молоко чи яйця, різноманітні овочі і т.д.

Финансы

Інвестиції потрібні для того щоб: 1. побудувати ферму , 2.орендувати землю 3. закупити тварин та рослини 4. на рекламу
Комментарии:

Необходимо авторизоваться

5,00
1
2
3
4
5
1 оценка
Вход/регистрация
arrow_back
RU
more_horiz
close
visibility614
star0
Добавить в избранное
Удалить из избранных
share
close
thumb_up0
Нравится
Не нравится
Идея
Текущее состояние
Рынок
Проблема или Возможность
Решение (Продукт или Услуга)
Конкуренты
Преимущества или дифференциаторы
Финансы
Инвестировано в прошлых раундах, $
Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Команда или Руководство
Менторы-советчики
Лид-инвестор
Риски
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Видео о продукте