6191

Віртуальні сервіси

Украина, город Киев
Отрасль: Интернет и ИТ
Стадия проекта: Готов прототип или продукт

Дата последнего изменения: 30.05.2017
Min инвестиция
$  50.000
0
Всего необходимо
$ 50.000
Рейтинг
equalizer 155 из 1000
help
Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта (подробнее о рейтингах)
Моя оценка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Средняя оценка:

Идея


Новітній підхід в сфері комунікацій та розваг в інтернеті. Поділяється на різні за характером сервіси, які тісно пов'язані між собою та являють один великий віртуальний світ

Текущее состояние

Проект готовий на 96%. Шукаємо інвестиції для виходу на ринок

Рынок

Серед гігантів можна виділити слідуючих конкурентів: Google, Yandex, Yahoo, mail.ru. Вони себе позиціонують впершу чергу, як пошукові системи, а розвиток сервісів для них не є принциповим рухом. Аналіз їх сервісів показує зухвалий підхід до роботи з сервісами. Половина сервісів є: або недієздатними, або недовершеними до логічного кінця, через що, користувачі покидають сервіси та більше до них не повертаються. Наші сервіси розроблялися з особливою увагою і кожен сервіс має особливу атмосферу користування, що є великою перевагою. Кожен сервіс має особливий дизайн та інтерфейс, що показую особливий підхід до кожного користувача. Серед менш розвинених конкурентів є: Tumblr, Blogger, looks.fm, steam. Їх позиціонування на ринку не є впливовим та їх діяльність не набрала обертів, або (steam) дуже сильно впала через не відповідальне ставлення до свого продукту. Портал оріентується на сучасні технології та гаджети, тому користування можливе як на телефонах, планшетах, ПК, так і на інших сучасних платформах.

Проблема или Возможность

На нашому порталі звичайні сервіси, до яких люди звикли бачити скрізь (тільки зроблено якісно та привабливо), а є такі, яких люди ще не бачили, таких немає навіть на ринку. Також є в плані багато цікавих та креативних повязаних між собою сервісів, створюючи один величезний інтернет світ.

Конкуренты

Бизнес модель майже у всіх на ринку одинакова. Звичайно, наша теж має схожість, але зроблена більш якісно, детально і сучасно.

Преимущества или дифференциаторы

- нижчі ціни на рекламу та послуги, ніж у конкурентів - сучасний підхід до дизайну та структури сайту - інтуїтивна простота інтерфейсу - інноваційний розвиток та удосконалення - швидкість в роботі із системою - чіткість та ясність даного продукту

Финансы

Гроші потрібні на оренду сервера в дата-центрі (200 000/міс), Реклама (400 000грн - 500 000 грн / 12 міс), Оренда офісу та зарабітня плата (100 000грн/12міс). Термін окупності проекту: 1,5 року. Перші серйозні показники: 6 місяць. Більш детально в нашому бізнес-плані. Готові показати та розповісти в компанії за чашкою кави =)
Комментарии:

Необходимо авторизоваться

5,00
1
2
3
4
5
1 оценка
arrow_back
RU
more_horiz
close
visibility480
star0
Добавить в избранное
Удалить из избранных
share
close
thumb_up0
Нравится
Не нравится
Идея
Текущее состояние
Рынок
Проблема или Возможность
Решение (Продукт или Услуга)
Конкуренты
Преимущества или дифференциаторы
Финансы
Инвестировано в прошлых раундах, $
Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Команда или Руководство
Менторы-советчики
Лид-инвестор
Риски
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Видео о продукте