4737

Кіберзмагання

Украина, Львовская область
Отрасль: Развлечение
Стадия проекта: Есть идея или наработки

Дата последнего изменения: 29.05.2017
Min инвестиция
$  90.000
0
Всего необходимо
$ 90.000
Рейтинг
equalizer 55 из 1000
help
Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта (подробнее о рейтингах)
Моя оценка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Средняя оценка:

Идея


Надавати розважально-інтерактивні послуги, організовувати, та проводити кіберзмагання у м. Дубляни (Львівська обл., Жовківський р-н).

Текущее состояние

Це ще до ідеї (не вписався в дозволений розмір): Надавати розважально-інтерактивні послуги, організовувати, та проводити кіберзмагання (з орієнтацією на вступ у Лігу Компютерних Ігор), займатись поліграфією (роздрук, скан, копіювання, а в подальшому і можливо видавництво журналу) та продажем компютерної та орг. техніки у стилі інтернет кафе націленого на впровадження неординарних та цікавих новинок у сфері кібер розваг, в подальшому з курсом на загальну соціально-розбудовчу компанію міста, територія студентського містечка у м. Дубляни (Львівська обл., Жовківський р-н). Розвиток знаходиться на примітивному рівні, у гуртожитку розгорнуто "Центр надання копіювальних послуг" (прінтер, ксерокс, сканер, + реалізація гарячих напоїв (кава, капучіно і т. д.) Напрацьовую клієнтську базу, та борюсь із конкурентами. В середньому за місяць 400 - 500 клієнтів окупність на даний момент 110% (середня цифра, був місяць коли добігало до 230%, і був коли падало до 10%), проект діє вже 5 місяць.

Рынок

на світовий ринок покищо не зарюсь, на локальному ринку аналогічного проекту не існує. Дослідити або спрогнозувати ринок не можливо, адже навіть якщо взяти дані конкретно по кожній із галузей то в сумі вони не покажуть реального результату (принцип бару: зайшов за пивом-взяв до пива, а якщо ще і знайомого зустрів, то у барі - джек-пот).

Проблема или Возможность

Проблеми: Стартовий капітал + Бюрократична тяганина. Досить дорогим є обладнання і територія у межах міста (а саме те приміщення яке на мою думку для початку підходить). Конкуренти: в наявності лише по окремих галузях: 5 барів-магазинів (т.з. "кафе") проте їх рівень не є конкурентним, 3 точки "приватного роздруку" теж не вважаю серйозними конкурентами, хоча до 10% клієнтів через них втрачатимемо, 1 серйозна поліграфічна контора (серйозні конкуренти але мають проблеми з приміщенням та умовами). Можливості: Абсолютно новий рівень бізнесу, за допомогою даного закладу зможемо впливати на молодь, займатись культурним життям міста і т. д. ну я вважаю це зрозуміло про що мова. Можливість одержати доступ до основного грошового потоку в місті. Створення робочих місць Створення "Імені" (як для інвестора так і для мене) Робота з основною массою людського суспільства (молодь) та налаштування її на свою сторону

Решение (Продукт или Услуга)

Серйозну поліграфічну контору приберем шляхом обєднання. Там працюють хороші спеціалісти але у них серйозні проблеми, домовившись з ними - ми вирішуємо їхні проблеми, а вони наші. Ми у виграші: конкуренти знешкодженні, потік клієнтів підтримується + прибуток від оренди (або доля у бізнесі). Даний заклад буде прекрасним місцем для потрібної реклами та агітації, щоб налаштувати клієнтів на потрібну сторону. Основний потік коштів серед молоді (а у нас 80% населення міста - молодь), за моїми даними йде на: поліграфію, розваги, кафе. Розвиток проекту спонукає до виникнення робочих місць, а це великий плюс для "Імені"

Конкуренты

Прямих немає, потенційних не спостерігав, скопіювати бізнес-модель впринципі можливо, але тут питання "хто перший", другий такий заклад буде не актуальний.

Преимущества или дифференциаторы

Повторюю це УНІКАЛЬНИЙ проект, описувати весь прект з міркувань безпеки авторських прав не буду, але це дієвий шанс отримати левову частку бізнесу міста та перекрити повітря багатьом конкурентним галузям.

Финансы

Инвестиційні вклади обговоримо в приватному форматі, розрахунки провести потрібно узгодивши модель розвитку. (в мене є кідька моделей з різною потребою вкладень та різною швидкістю окупності)
Комментарии:

Необходимо авторизоваться

5,00
1
2
3
4
5
1 оценка
arrow_back
RU
more_horiz
close
visibility466
star0
Добавить в избранное
Удалить из избранных
share
close
thumb_up0
Нравится
Не нравится
Идея
Текущее состояние
Рынок
Проблема или Возможность
Решение (Продукт или Услуга)
Конкуренты
Преимущества или дифференциаторы
Финансы
Инвестировано в прошлых раундах, $
Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Команда или Руководство
Менторы-советчики
Лид-инвестор
Риски
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Видео о продукте