3345

Пакетные услуги

Украина
Отрасль: Услуги, сервис
Стадия проекта: Есть идея или наработки

Дата последнего изменения: 29.05.2017
Min инвестиция
$  8.562
0
Всего необходимо
$ 8.562
Рейтинг
equalizer 65 из 1000
help
Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта (подробнее о рейтингах)
Моя оценка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Средняя оценка:

Идея


Послуги по продажу пакетних послуг (у сфері туризму (в першу чергу внутрішнього), салонів краси, ресторацій) зі знижками через мережу інтернет для українських користувачів, так і вихід на міжнародний ринок.

Текущее состояние

Сервіс продажу послуг зі знижками був запущений в грудні 2013 року. Головна мета сервісу - підвищити продажі послуг українських компаній та донесення якісного продукту до споживача. На сайт успішно працює, хоча був запушений в тяжкий період для нашої країни. Продажі постійно зростають. Тижневий об'єм продажів становить 3000 - 5000 гривень. Ми маємо близько 10000 тисяч зареєстрованих користувачів. А також досить потужні сторінки в соц. мережах.

Рынок

Ринок продажу послуг зі знижками становить в Україні, близько 100 0000 млн на рік. Але наш ресурс планує розширити цей ринок за рахунок іноземних користувачів та залучення нових українських користувачів.

Проблема или Возможность

Україна має величезний туристичний потенціал. Ми цікаві іноземцям і вони хочуть відвідати нашу країну, щоб насититися нашою енергетикою та пізнати нашу історію, культуру. Але більшість іноземців люди ощадливі ( \німці, французи та інші). Коли вони починають шукати в інтернеті житло в Україні, екскурсійні програми, тощо, вони стикаються з проблемою високих цін та не достатньої інформації. Немає чіткого та легкого механізму придбання.

Решение (Продукт или Услуга)

Наш сервіс буде продавати іноземцям туристичні пакети послуг зі знижками в Україні. Тобто, користувач отримає змогу придбати конкретний тур з конкретним з описом програми, ще й зі знижкою, в два кліки за допомогою платіжної картки. Коритстувач отримає вичерпну інформацію про всі особливості запропонованих послуг . Також, іноземці зможуть придбати й інші різноманітні послуги, які будуть йому потрібні.

Конкуренты

Зараз на ринку працює безліч схожих сервісів "длявнутрішнього користування" по продажу послуг зі знижками. pokupon.ua, groupon, kupiskidku і т.д. Але всі ці сервіси надають послуги російською мовою і не орієнтовані на зовнішнього користувача.

Преимущества или дифференциаторы

Ми перший знижковий сайт, який надає послуги українською мовою та доопрацьовуємо англомовну версію, яка буде орієнтована на користувачів за кордоном. А продажем пакетних послуг по внутрішньому туризму зі знижками, для іноземців, поки не займається жодний сайт.

Финансы

Нам потрібні інвестиції: Допрацювання API (додавання англійської мови та можливості в подальшому розширити кількість мов, оптимізація (майже завершена, але процес вдосконалення постійний). - 10 000 грн. Рекламна,SЕО, PR компанії - 90 000 грн. Ми потребуємо потужної "розкрутки". Ми переконані, що при стабільному розвитку компанії, через 2,5 року, наша річна виручка(Rvenue) може становити: 5, 3 млн. грн. А дохід (Gross Profit) 1.3 млн грн.

Предложение инвестору

Ми пропонуємо інвестору угоду, за якою ми беремо зобов'язання повернути інвестиційні кошти двома траншами: перший через 1,5 року 65 000 і другий 75 000 через 2,5 року. Тобто, інвестор отримає 40 тисяч прибутку.
Комментарии:

Необходимо авторизоваться

5,00
1
2
3
4
5
1 оценка
arrow_back
RU
more_horiz
close
visibility478
star0
Добавить в избранное
Удалить из избранных
share
close
thumb_up0
Нравится
Не нравится
Идея
Текущее состояние
Рынок
Проблема или Возможность
Решение (Продукт или Услуга)
Конкуренты
Преимущества или дифференциаторы
Финансы
Инвестировано в прошлых раундах, $
Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Команда или Руководство
Менторы-советчики
Лид-инвестор
Риски
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Фотографии
Видео о продукте
Адрес сайта