Фото - Е-Жек
60773

Е-Жек

Е-сервіс для мешканців: ремонти, голосування.

Украина, город Киев
Отрасль: Интернет и ИТ, Блокчейн, Криптовалюты, Искусственный интеллект, Мобильные приложения
Стадия проекта: Есть идея или наработки

Дата последнего изменения: 18.09.2023
На страницу владельца
0
equalizer из 2000
help
Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта (подробнее о рейтингах)
Моя оценка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Средняя оценка:
 

Идея

"Е-Жек Сервіс" - цифрова платформа для управління ЖК. Ми надаємо автоматизовані рішення для житлових об'єднань. Використовуючи блокчейн, ми забезпечуємо прозорість фінансових операцій, уникнення шахрайства. Завдяки інтеграції з "Кабанчик", пошук виконавців стає простішим. Наша ціль - ефективне та комфортне управління ЖК для мешканців.

Текущее состояние

На етапі розробки MVP

Рынок

Клієнтські Сегменти:

Мешканці ЖК: Ці люди шукають спрощені та автоматизовані методи управління своєю співдружністю. Вони цінують прозорість та ефективність в управлінні фінансами та ресурсами.

Управлінці ЖК: Для управлінців важлива автоматизація рутинних завдань, прозорість фінансових операцій та зручність спілкування з мешканцями.

Постачальники послуг та виконавці робіт: Підприємства та фрілансери, які надають послуги для ЖК, також зацікавлені в ефективному способі знаходити клієнтів та отримувати замовлення.

Ринок:

Первинний ринок: Україна, особливо великі міста з багатоквартирними домами, де попит на автоматизовані рішення для управління ЖК найбільший.

Потенційний ринок: Країни СНД, де структура управління ЖК подібна до України. Також можна розглядати країни Європи, адаптувавши платформу до місцевих особливостей.

Розмір ринку: За оцінками, в Україні більше 50 тисяч ЖК. Якщо хоча б 10% з них будуть використовувати ваш сервіс, це вже 5 тисяч потенційних клієнтів.

Проблема или Возможность

Більшість мешканців ЖК втрачає час та ресурси на неефективне управління співдружностями. Є велика можливість оптимізувати цей процес з допомогою технологій.

Решение (Продукт или Услуга)

"Е-Жек Сервіс" – автоматизована платформа для управління ЖК з інтеграцією блокчейну та партнерствами з сервісами, як "Кабанчик".

Конкуренты

Конкуренти:

Додаток "Управління ЖК": Цифрова платформа, яка дозволяє мешканцям ЖК спілкуватися зі своїм управлінням, сплачувати комунальні платежі та стежити за новинами ЖК.

"Кооператив 24/7": Онлайн-сервіс для управління кооперативами, який пропонує автоматизацію управлінських задач та оптимізацію витрат.

"Домовий Онлайн": Платформа для спрощення управління ЖК, яка включає функції замовлення ремонтних робіт, оплати послуг та спілкування між мешканцями.

Существующие Альтернативы:

Традиційне управління ЖК: Багато ЖК в Україні ще використовують старі методи управління, включаючи паперові рахунки та особисті зустрічі.

Електронні платіжні системи: Сервіси, такі як Приват24 або Monobank, пропонують оплату комунальних послуг онлайн, але без додаткових функцій управління ЖК.

Чат-групи: Деякі ЖК створюють групи в месенджерах або соціальних мережах для спілкування між мешканцями та управлінням.

Преимущества или дифференциаторы

Технологія блокчейн: Гарантує високий рівень безпеки і прозорості у фінансових операціях, що мінімізує ризик шахрайства.

Інтеграція з "Кабанчик": Спрощений пошук і замовлення послуг надійних виконавців для робіт у ЖК.

Автоматизація управлінських задач: Зменшення часу на рутинні операції, що дозволяє управлінцям ЖК зосередитися на стратегічних завданнях.

Комплексний підхід: Ваш сервіс не просто платформа для оплати послуг, але і інструмент для ефективного управління ЖК.

Інтуїтивний інтерфейс: Зручний для користувачів різного віку та рівня технічної підготовки.

Підтримка та навчання: Надання підтримки користувачам, а також навчальних матеріалів для ефективного використання платформи.

Скорочення витрат: Оптимізація управлінських процесів може допомогти знизити загальні витрати управління ЖК.

Финансы

Джерела доходів:

Абонентська плата: Ми пропонуємо мешканцям та управлінцям ЖК місячну або річну плату за користування нашою платформою.

Комісія з угод: З кожної фінансової операції, що проходить через нашу платформу (особливо при замовленні робіт через "Кабанчик"), ми отримуємо відсоток.

Преміум-функції: Наші користувачі можуть отримати доступ до додаткових можливостей платформи за додаткову плату.

Реклама: Маючи велику базу користувачів, ми пропонуємо можливість реклами послуг та товарів, які можуть стати корисними для мешканців ЖК.

Структура розходів:

Розробка та підтримка: Наших талановитих програмістів, витрати на сервери та послуги третіх сторін, таких як API "Кабанчик", є важливими інвестиціями для нас.

Маркетинг та реклама: Ми інвестуємо у рекламні кампанії, соціальні мережі, SEO та проведення різноманітних заходів, щоб донести інформацію про нашу платформу до потенційних користувачів.

Операційні витрати: Це включає в себе оренду офісу, комунальні платежі та інше офісне обладнання, яке забезпечує зручну роботу нашої команди.

Адміністративні витрати: Наш управлінський персонал, бухгалтерські та юридичні послуги відіграють важливу роль у веденні бізнесу.

Ліцензування та інтеграції: Деякі з інструментів та API, які ми використовуємо, є платними, тому ми розраховуємо бюджет на ліцензування та доступ до них.

Бизнес-модель

Бізнес-модель:

Монетизація через абонентську плату: Мешканці та управлінці ЖК сплачують регулярну плату за доступ до платформи.

Комісійні з угод: Відсоток від кожної фінансової операції на платформі.

Преміум-функції: Додаткові послуги та можливості, доступні за окрему плату.

Рекламні доходи: Продаж рекламного місця для сторонніх компаній, спрямованих на мешканців ЖК.

Канали продажу:

Прямі продажі: Наші менеджери працюють безпосередньо з управлінцями ЖК для впровадження платформи.

Веб-сайт: Центральне місце для інформації, демонстрації можливостей платформи та звернення потенційних клієнтів.

Партнерства: Співпраця з компаніями, що займаються управлінням нерухомістю, для розширення нашої клієнтської бази.


Основні метрики:

Кількість активних користувачів: 1,000 користувачів (за припущенням, що у нас є 1,000 активних квартир на платформі).

Місячний дохід на користувача (ARPU): $10. Оскільки одна квартира приносить нам $10 в місяць.

Загальний місячний дохід: $10,000 (1,000 квартир х $10 за квартиру).
Целевое назначение инвестиций

Цільове призначення інвестицій (200,000 доларів):

Розробка та вдосконалення платформи: Приблизно $90,000 буде витрачено на удосконалення інтерфейсу, додавання нових функцій та оптимізацію продуктивності платформи.

Інтеграція з іншими системами: Приблизно $5,000 буде спрямовано на інтеграцію нашої платформи з іншими сервісами та платформами, такими як "Кабанчик".

Маркетинг та просування: Приблизно $50,000 буде використано для рекламних кампаній, просування в соціальних мережах, SEO, та інших маркетингових активностей.

Підготовка та навчання персоналу: Приблизно $5,000 буде витрачено на навчання нашої команди новим технологіям, методам роботи та стандартам безпеки.

Безпека та блокчейн: Приблизно $30,000 буде вкладено у розробку та впровадження блокчейн-технологій, а також забезпечення максимального захисту даних користувачів.

Операційні витрати: Залишкова сума у $20,000 буде використана для покриття щоденних операційних витрат, таких як оренда офісу, зарплати співробітників та інші адміністративні витрати.

Предложение инвестору

Шановний Інвестор!

Ми презентуємо унікальну можливість вкласти кошти в "Е-Жек Сервіс" — передову платформу для цифрового управління житловими комплексами в Україні.

Переваги для Вас:

Швидкий повернення інвестицій: За нашими прогнозами, завдяки стабільному місячному доходу з кожної квартири, інвестиції окупляться протягом короткого періоду часу.
Потенціал росту: Ринок цифрових рішень для управління ЖК в Україні тільки починає своє розвиток. Це означає великий потенціал для зростання та масштабування.

На що будуть витрачені кошти:
Ваші інвестиції будуть спрямовані на розробку платформи, маркетинг, навчання персоналу та інтеграцію блокчейн-технологій. Ми гарантуємо прозорий розподіл і використання коштів.

Ваша участь у проекті:
Ми пропонуємо вам не лише бути фінансовим партнером, але і активно приймати учать в стратегічних рішеннях компанії, використовуючи ваш досвід та знання.

Шановний Інвестор, ми віримо, що наша співпраця принесе велику взаємну користь. Ми відкриті для обговорення умов співпраці та готові надати всю необхідну інформацію.

З повагою,
Команда Е-ЖЕК

P.S. Сподіваємось на плідну та довготривалу співпрацю!

Команда или Руководство

Риски

Технологічні збої: Проблеми з серверами, витоки даних або інші технічні неполадки можуть призвести до втрати довіри з боку користувачів.

Зміна законодавства: Нові закони або нормативи можуть обмежити діяльність платформи або збільшити витрати на її утримання.

Конкуренція: Поява нових або покращення існуючих платформ може знизити частку ринку вашої компанії.

Залежність від партнерів: Проблеми в роботі платформи "Кабанчик" або зміна їхніх умов співпраці можуть вплинути на ваш бізнес.

Відмова користувачів: Неохота мешканців ЖК адаптуватися до нових технологій або відмова від вашої платформи на користь ручного управління.

Економічні ризики: Економічна нестабільність або криза може вплинути на можливість мешканців платити за послуги платформи.

Безпека даних: Існує ризик хакерських атак, які можуть компрометувати конфіденційність даних користувачів.

Ризики розширення: При входженні на нові ринки можуть виникнути проблеми з культурною адаптацією, мовними бар'єрами або місцевим законодавством.

Технологічні обмеження: Поточні блокчейн-технології можуть мати обмеження в швидкості та масштабності, що може впливати на продуктивність вашої платформи.

Регулятивні ризики: Багато країн ще розробляють регулятивну політику щодо блокчейна і криптовалют, що може призвести до невизначеності або обмежень в їх використанні.Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ

не було

Победы в Конкурсах и другие награды

немає
5,00
1
2
3
4
5
1 оценка
Авторизация/Регистрация
arrow_back
RU
more_horiz
close
visibility190
star0
Добавить в избранное
Удалить из избранных
share
close
thumb_up0
Нравится
Не нравится
Идея
Текущее состояние
Рынок
Проблема или Возможность
Решение (Продукт или Услуга)
Конкуренты
Преимущества или дифференциаторы
Финансы
Инвестировано в прошлых раундах, $
Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Команда или Руководство
Менторы-советчики
Лид-инвестор
Риски
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Видео о продукте
Презентация