Виробництво крафтового пива. Лімітовані партії виробництва з застосування ручної праці та високотехнологічного обладнання. Розлив мінеральної води в скляну тару під одним брендом.
Текущее состояние
На даному етапі компанія є ексклюзивним імпортером чеських та бельгійських пив в Україні. РІчний оборот складає 2,2 млн. грн. Збудована широка мережа збуту імпортованого пива якою можна повністю збувату всю вироблену продукцію. Проведені переговори з найвизначнішами пивоварами Європи, розроблені бренд, рецепти, дизайн, маркетинг. Підібрано обладнання. Викуплена земельна ділянка з доступом до високоякісної води (проведені аналізи води в Україні та Чехії). ПІдібрані постачальники сировини, пляшок та бокалів.
Рынок
Ринок крафтового пива практично повністю відсутній в Україні, за винятком деяких інтузіастів, які практично в домашніх умовах намагаються змінити цю тенденцію. З 2009 року виручка від крафтових пивоварень США склала 101 млрд. дол. США. З початку 2000-них років почалась так звана "крафтова революція", яка поки що ще не добралась до України.
Проблема или Возможность
Єдине більш-менш якісне пиво, що продається на Українському ринку - це імпорт. У зв'язку з падінням курсу гривні даний сегмент стає недоступним для пересічного покупця. Імпортозаміщення преміум продукції ручної роботи має великі перспективи за даних умов.
Конкуренты
Масові компанії повністю контролюють ринок, хоча їх не можна назвати повноцінними конкурентами, так як у них відсутні аналоги продукції такого рівня та якості.
Преимущества или дифференциаторы
Комерційна таємниця.
Финансы
80 000 дол. США - пивоварне обладання, 20 000 дол. США - обладнання для розливу та коркування пива і мінеральної води, 50 000 дол. США будівництво цеху.