4205

Портал адвокатів

Украина, Львовская область
Отрасль: Интернет и ИТ
Стадия проекта: Готов прототип или продукт
Min инвестиция
$ 1
0
Хочу инвестировать
Всего необходимо
$ 1
Рейтинг
equalizer 57 из 1000
help Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта
Моя оценка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Средняя оценка:
Идея
Надання послуг
Текущее состояние
Проект запущений в липні 2014 року. На даний момент працює та розвивається. В проекті реалізовано 20% від запланованого обсягу функціоналу. Потенційними клієнтами є адвокати та громадяни, які бажають отримати правову допомогу. Надання послуг: 1. Адвокатам, нотаріусам, адвокатським та юридичним компаніям - онлайн простір для юридичної взаємодії, спілкування, обговорення юридичної тематики, дослідження та вирішення складних юридичних ситуацій, надання онлайн правової допомоги клієнтам, онлайн безпека, інформаційна підтримка, новини адвокатського та юридичного напряму та інші сервіси. 2. Клієнтам - Швидка та ефективна правова допомога фахівців. Територія - Україна (перспектива виходу на ринки інших держав). Більше 700 користувачів.
Рынок
Якщо говорити про адвокатуру в цілому, то в нашій державі вона розвивається стрімкими темпами. Однак, маємо проблему в тому, що взаємодія адвокат - клієнт є досить на низькому рівні. Проблемою є той факт, що в нашій державі правова свідомість населення на низькому рівні. Основним завданням є об'єднати адвокатів та нотаріусів в одному спеціалізованому для них ресурсі та створити їм всі умови для розвитку та роботи. На ринку України працює більше 20 тисяч адвокатів, серед яких % молодих фахівців, яким важко зарекомендувати себе на ринку юридичних послуг.
Проблема или Возможность
На ринку адвокатських послуг є цілий ряд проблем: 1. Адвокатам заборонено використовувати рекламу. 2. Для адвокатів немає єдиної інтернет платформи. 3. Неможливість співпраці між адвокатами та обміном досвідом, підтримки, спілкування. 4. Соціальної мережі для адвокатів не існує.
Решение (Продукт или Услуга)
1. Адвокату не потрібно себе рекламувати. Він має можливість надавати правову допомогу, клієнти в той же час мають можливість знайти адвоката на правовому ресурсі. 2. Портал надає всім адвокатам рівні та конкурентні умови в їхній професійній діяльності. 3. Портал забезпечує адвокатам можливість співпраці, спілкування, обміну досвідом, підримку. 4. Портал виступає одночасно як професійною так і соціальною мережею для адвокатів.
Конкуренты
Конкуренція на ринку юридичних послуг завжди висока. Слід розділити правові продукти на категорії: 1. Провідні юридичні сайти окремих осіб чи компаній. 2. Юридичні сайти новин (СМІ). 3. Онлайн платформи для фахівців (юристів, бухгалтерів, в т.ч. адвокатів). 4. Єдиного ресурсу для адвокатів на ринку немає.
Преимущества или дифференциаторы
1. Продукт розроблений тільки для адвокатів та нотаріусів. 2. При реєстрації проводиться перевірка даних. 3. Внутрішні послуги не можуть бути скопійовані. 4. Сервіси є унікальними, однак на даний час не втілені в життя.
Финансы
В процесі переговорів. Розкриття інформації після підписання NDA
Инвестировано в прошлых раундах, $
Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
49%. Решта інформації в процесі переговорів. Розкриття інформації після підписання NDA
Менторы-советчики
Лид-инвестор
Риски
Фінансові, незрілість ринку.
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Видеозаписи
Инвестируйте в выдающиеся стартапы, находите инвестиции и кредиты для своего бизнеса, вовлекайте в свои идеи лучших профессионалов
Авторизуйтесь на портале используя ваш аккаунт социальной сети
Либо войдите / зарегистрируйтесь
Забыли пароль?
Укажите электронный адрес, который Вы использовали для регистрации на Startup.Network
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:
arrow_back
more_horiz
close
visibility313
star 0
share
close
thumb_up 0
Идея
Текущее состояние
Рынок
Проблема или Возможность
Решение (Продукт или Услуга)
Конкуренты
Преимущества или дифференциаторы
Финансы
Инвестировано в прошлых раундах, $
Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Менторы-советчики
Лид-инвестор
Риски
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Видеозаписи
 
Хочу инвестировать
  • 0
OK