986

Незвичайний інтернет портал торгівлі

Украина
Отрасль: Интернет и ИТ
Стадия проекта: Есть идея или наработки
Min инвестиция
$ 1
0 заинтересовалось
Хочу инвестировать
Всего необходимо
еще не проинвестировано
$ 1
Рейтинг
equalizer 34 из 1000
help Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта
Моя оценка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Средняя оценка:
Идея
Пропонується створення порталу для об'єднання фірм, суб’єктів підприємницької діяльності та фізичних осіб з метою купівлі-продажу товарів, послуг та ін. з проведенням різноманітних заходів та акцій по всій Україні. Мова йде про портал торгівлі в інтернеті. Портал буде містити не звичайний інтернет-магазин, зворотній інтернет-аукціон, спільні покупки по регіонам та ін., в яких можна замовляти товари та послуги всередині мережі по Україні і закордоном (є варіант внутрішньої валюти). Так само на порталі буде відкрито PIAR-агенство on-line, де будуть розміщуватися найцікавіші проекти міст України, акції, розіграші, лотереї, конкурси, опитування та ін. Сайт буде технічно складний з різноманітними фукціями + платіжні системи, ввод і вивод коштів. Масштаб проекту великий, з початку Україна, а згодом з появленням перспектив розвитку можна буде вийти на ринки країн СНД та Європи. Всі відносини з потенційними покупцями будуватимуться на засадах прозорості і чесності. Покупець зможе купити чи виграти товар/послугу за найнижчою ціною і буде в 99% випадках задоволений. Також відвідувачі сайту будуть мати можливість брати участь в безкоштовних акціях, різноманітних розіграшах та лотереях.
Текущее состояние
На даний час проект в стані ідеї. Ведеться пошук потенційних інвесторів та партнерів. За рік продумав багато нюансів і вважаю, що проект має право на життя.
Рынок
Річний оборот інтернет-магазинів, за інформацією процесингового центру збільшився в два рази. Кількість операцій з оплати товарів і послуг на сайтах інтернет-магазинів, також швидко зростає. Цей показник виріс за рік на 35%. "Майбутнє електронної комерції - це органічний приріст нових інтернет-магазинів і швидке зростання оборотів і числа операцій в мережі, - розповів Антон Романчук, голова правління UPC, - в середині року можна очікувати появу в Україну мобільних платежів і зростання популярності віртуальних платіжних карт, призначених для оплати товарів і послуг виключно в мережі інтернет безпечним способом ".
Проблема или Возможность
Решение (Продукт или Услуга)
Конкуренты
Розетка, аукро.
Преимущества или дифференциаторы
Схожих порталів з запропонованими функціями в Україні - не має. Відмінності від конкурентів: зворотній інтернет-аукціон, інтернет-магазин з падаючою ціною на товар, внутрішня валюта.
Финансы
Кошти потрібні на оплату роботи програмістів та ІТ-дизайнера, покупка/оренда хостінгу та домену, маркетинг та реклама сайту, витрати на оренду офісу та з/п персоналу (2-3 чол.)
Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Риски
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Видеозаписи
Инвестируйте в выдающиеся стартапы, находите инвестиции и кредиты для своего бизнеса, вовлекайте в свои идеи лучших профессионалов
Авторизуйтесь на портале используя ваш аккаунт социальной сети
Либо войдите / зарегистрируйтесь
Забыли пароль?
Укажите электронный адрес, который Вы использовали для регистрации на Startup.Network
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:
arrow_back
more_horiz
close
visibility342
star 0
share
close
thumb_up 0
Идея
Текущее состояние
Рынок
Проблема или Возможность
Решение (Продукт или Услуга)
Конкуренты
Преимущества или дифференциаторы
Финансы
Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Риски
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Видеозаписи
 
Хочу инвестировать
  • 0
OK