3695

Платіжна система

Украина
Отрасль: Услуги, сервис
Стадия проекта: Есть идея или наработки
Хочу инвестировать
Всего необходимо
$ 28.800
Рейтинг
equalizer 230
help Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта
Инвестиционная идея
Наша компанія створює сервісний продук (платіжна система із ВЕБ-функціоналом та Андроїд і Епл додатками), що обєднає клієнтів сегменту КаБаРе (закладів) їх гостей та банків на території України де кожна сторона отримує свої зиски від користування цією системою.
Текущая ситуация
Зараз готовий прототип для Андроїд та прописуються і удосконалюються функціональні можливості додатку.
Рынок
Продукт, в першу чергу, орієнтований для кафе. барів, ресторанів України, ринок яких лише у Львові динамічно зростає і розвивається із туризмом. За останніми даними в місті нараховують 650 ресторанних господарств. Є можливість продати продукт торговим центрам та мережам на території України. Так як наш продукт являє собою сервіс для залучення і примноження покупців у всіх торгових сферах, ринком для нього може бути вся торгово-споживацька інфраструктура країни.
Проблема или возможность
Наш сервіс дозволить закладам харчування получати "гроші на перед" від своїх клієнтів і розпоряджатись ними в своїх цілях, а ті, в свою чергу, отримають бонуси від закладів (за надану ними таку можливість). Ці кошти можуть бути акомульованими в банках країни. а отже також можуть зацікавитись можливістю обслуговування нашого продукту із ціллю акомуляції коштів.
Решение (продукт или услуга)
Продукт повинен існувати як незалежний інтернет-ресурс, розміщений на своїх серверах із своєю чіткою програмною архітектурою, яки буде синхронізуватись із серверами оплати банку та підтримувати синхронізацію по роботі із своїми ж мобільними додатками.
Конкуренция
Конкурентів визначити важко (вони не існують) адже наш продукт реалізує ідею, що побудована на симбіозі платіжних систем, маркетингових платформ реалізації реклами та менеджменту та систем лояльності.
Преимущества
Конкурентів визначити важко (вони не існують) адже наш продукт реалізує ідею, що побудована на симбіозі платіжних систем, маркетингових платформ реалізації реклами та менеджменту та систем лояльності. Це новий інструмент, що дозволить оптимізувати із користю платежі та розрахунки між клієнтами та формами власності, що надають ти чи інші послуги.
Финансы / Бизнес-модель
Інвестиції потрібні для оплати праці за програмний код (5000 - 8000 доларів), оренда серверів та комплектуючих (11 000 доларів), підтримка інфраструктури (5000 доларів), маркетингова підтримка та реклама продукту (3000 - 4000 доларів). Розрахунок для активної кампанії по ключових центрах торгівлі по Україні. Повернення коштів планується через 6-8 місяців, адже: заклад, що буде з нами працювати буде сплачувати 500 грн щомісяці протягом 6 місяців. Щомісяці плануємо підключати 10 нових закладів, отже, за 6 місяців ми отримаємо 105 000 грн. Банк, що буде обслуговувати рахунки буде виплачувати 5% від усіх акомульованих коштів продуктом. За 6 місяці плануємо вийти на 500 000 - 600 000 грн = 25 000 грн/міс. Це ще 150 000. З кожним роком розвивати приріст в 25-35% прибутку.
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Інвестору пропонується 20% долі в бізнесі. Повернення коштів планується через 6-8 місяців, адже: заклад, що буде з нами працювати буде сплачувати 500 грн щомісяці протягом 6 місяців. Щомісяці плануємо підключати 10 нових закладів, отже, за 6 місяців ми отримаємо 105 000 грн. Банк, що буде обслуговувати рахунки буде виплачувати 5% від усіх акомульованих коштів продуктом. За 6 місяці плануємо вийти на 500 000 - 600 000 грн = 25 000 грн/міс. Це ще 150 000. З кожним роком розвивати приріст в 25-35% прибутку.
Риски
З рисків можна виділити інертність і необізнаність керівників господарств щодо підрахунку вигоди від використання продукту та процеси реклами та розкрутки серед прямих споживачів. основний риск - час популяризації продукту серед населення.
Видео YOUTUBE
Инвестируйте в выдающиеся стартапы, находите инвестиции и кредиты для своего бизнеса, вовлекайте в свои идеи лучших профессионалов
Авторизуйтесь на портале используя ваш аккаунт социальной сети
Либо войдите / зарегистрируйтесь
Забыли пароль?
Укажите электронный адрес, который Вы использовали для регистрации на Startup.Network
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:
arrow_back
more_horiz
close
visibility177
favorite 0
share
close
thumb_up 0
Инвестиционная идея
Текущая ситуация
Рынок
Проблема или возможность
Решение (продукт или услуга)
Конкуренция
Преимущества
Финансы / Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Риски
Видео YOUTUBE
 
Хочу инвестировать
OK