4583

Вільний простір

Украина, Винницкая область
Отрасль: Развлечение
Стадия проекта: Есть идея или наработки
Хочу инвестировать
Всего необходимо
$ 18.277
Рейтинг
equalizer 180
help Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта
Инвестиционная идея
Створити простір, де люди могли б просто посидіти, не побоюючись того, що через годину їх попросять через прихід більш вигідних клієнтів, не лякаючись цін у меню або претензійної обстановки.
Текущая ситуация
На даний момент є лише ідея та готовий бізнес-план
Рынок
Проблема или возможность
Для організації діяльності закладу знадобиться від трьох до чотирьох місяців. Оренда приміщення та його ремонт – найбільш витратна частина вкладень (близько 70-80% від загальної суми). Здавалося б, скільки для таких проектів можна заощадити на оренді, знімаючи маленькі приміщення у дворах, підвалах або на останніх поверхах. Тобто, в місцях, куди громадське харчування не ризикне податися. Але вибір «правильного» місця вирішує все. На першому етапі розвитку буде потрібен час для реклами, становлення та завоювання довіри до закладу у жителів міста та його відвідувачів. Воно завоює визначену довіру і отримає імідж гарного. А головне оригінального та незвичного закладу відпочинку.
Решение (продукт или услуга)
«Вільний простір «Відтінок часу» планує сформувати у жителів міста нове бачення реалізації вільного часу, а також новий погляд на поняття «час». «Вільного простору» – максимальна відсутність обмежень: будь-то заборона на їжу або напої з собою, на час перебування або на заняття чим-небудь у приміщенні.
Конкуренция
Ніша з форматом некафе в Україні ще зовсім не заповнена, тому говорити про якусь серйозну конкуренції між різними закладами поки не доводиться. Навпаки, кожне нове некафе – допомога в просуванні цієї бізнес-ідеї та популяризація незвичного для українців формату. Наприклад, в інтернеті ми активно співпрацюємо із сайтами з продажу знижок. Але навіть просунуті користувачі цих майданчиків, які приходять зі знижковими купонами, спочатку просять розповісти про «фішки» нових закладів
Преимущества
Финансы / Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Риски
Видео YOUTUBE
Инвестируйте в выдающиеся стартапы, находите инвестиции и кредиты для своего бизнеса, вовлекайте в свои идеи лучших профессионалов
Авторизуйтесь на портале используя ваш аккаунт социальной сети
Либо войдите / зарегистрируйтесь
Забыли пароль?
Укажите электронный адрес, который Вы использовали для регистрации на Startup.Network
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:
arrow_back
more_horiz
close
visibility168
favorite 0
share
close
thumb_up 0
Инвестиционная идея
Текущая ситуация
Рынок
Проблема или возможность
Решение (продукт или услуга)
Конкуренция
Преимущества
Финансы / Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Риски
Видео YOUTUBE
 
Хочу инвестировать
OK