1906

Основа даного проекта - це продаж дорогих, дизайнерських квартир у Києві.

Украина
Отрасль: Недвижимость
Стадия проекта: 
Хочу инвестировать
Всего необходимо
$ 500.000
Рейтинг
equalizer 90
help Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта
Инвестиционная идея
Основа даного проекта - це продаж дорогих, дизайнерських квартир у Києві. Наша компанія для початку викупляє 3 або 5 квартир .а саме , квартири в Сталінках. Квартири в таких будинках користуються великим попитом. За планом наша компанія знаходить квартири під ремонт в будинках хорошого стану і близько до центра. Наша бригада виконує дорогий дизайнерський ремонт . І після закінчення ремонту ми продаємо такі квартири за короткий період часу , отримуючи чистий прибуток з кожної квартири від 40,000$.
Текущая ситуация
На даний час у нас працює агентство нерухомості, але ми працюємо, як посередники з продажу квартир. Наша бригада виконує ремонтні роботи на трьох квартирах. Кожного дня у нас є клієнти на дорогі квартири з ремонтом, але з того, що пропонують люди на продаж "квартири під ключ" варіант не задовільний. Ми в основному продаємо "середні" квартири, залишаючи без пропозицій людей бажаючих придбати хороше житло.
Рынок
За червень цього року в Києві продано 3200 квартир тільки вторинного ринка. Попит на нерухомість не зменшується, квартири хорошого рівня продаються дуже швидко, довгої реклами вони не потребують. Тож, квартири запропоновані нашою компанією будуть реалізовані за короткий період часу.
Проблема или возможность
Проблему покупки квартир з хорошим ремонтом, можна вирішити швидко й просто , для людини , яка хоче купити для себе таку квартиру , щоб "зайти і жити" наша компанія запропонує свої квартири з дизайнерським готовим ремонтом за привабливою ціною. Сьогодні «сталінки» цінуються вище ,як старі будинки і йдуть на рівні з новобудовами бізнес класу .
Решение (продукт или услуга)
Наша послуга для потенційного замовника - це можливість придбати для себе житло в ідеальному стані за привабливою ціною. Квартира «сталінка»- це ідеальний варіант, для нашої ідеї.
Конкуренция
На конкурентів особливої уваги ми не звертаємо, тому що квартира, яка пропонується з хорошим дорогим ремонтом і добре прорекламована , продаватися довго не буде. Я думаю , що скриті конкуренти є , але на ринку ми їх не бачимо і в рекламі вони з
Преимущества
Ідею нашого проекта буде скопіювати не так просто, оскільки у нас команда професійних людей і є можливість кожного разу , щось змінювати. В рекламу запускаємо мінімум інформації , тільки ту , що необхідна.
Финансы / Бизнес-модель
Сума інвестицій від 500,000 $. Інвестиції потрібні для купівлі квартир і проведення ремонтних робіт. Ми вкладаєво в квартиру від 90,000- 110,000$ , а також в ремонт до 25,000$ . Готову квартиру виставляємо на продаж вартістю до 200,000$ з торгом, так і вийде наш чистий дохід від 40,000 $. За нашим проектом ми маємо реалізувати квартири терміном до восьми місяців.
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Я пропоную інвестору 60% від чистого прибутку . Для початку ми вкладемо договір на разовий проект, він інвестує кошти для купівлі квартир та проведення ремонтних робіт , до восьми місяців ми реалізовуємо квартири, а наш інвестор повертає вкладені гроші та отримує прибуток в розмірі 60% від загальної вартості чистого доходу. Потім по бажанню інвестора ми зможемо продовжити даний проєкт, но більш масштабний.
Риски
Я вважаю , що наші ризики , зведені до мінімума , оскільки ми вибираємо правельно район, будинок та квартиру. Робимо дорогий ремонт і додатково пропонуємо мебель європейських брендів. З такою пропозицією, ми отримаємо швидко реальних покупців. Це вклад грошей не в повітря , а в ідею швидко заробити. Такі квартири ми завжди продамо.
Видео YOUTUBE
Инвестируйте в выдающиеся стартапы, находите инвестиции и кредиты для своего бизнеса, вовлекайте в свои идеи лучших профессионалов
Авторизуйтесь на портале используя ваш аккаунт социальной сети
Либо войдите / зарегистрируйтесь
Забыли пароль?
Укажите электронный адрес, который Вы использовали для регистрации на Startup.Network
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:
arrow_back
more_horiz
close
visibility335
favorite 0
share
close
thumb_up 0
Инвестиционная идея
Текущая ситуация
Рынок
Проблема или возможность
Решение (продукт или услуга)
Конкуренция
Преимущества
Финансы / Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Риски
Видео YOUTUBE
 
Хочу инвестировать
OK