819

ТОВ "Олмос"

Украина
Отрасль: Пищевая промышленность
Стадия проекта: 
Хочу инвестировать
Всего необходимо
$ 151.000
Рейтинг
equalizer 90
help Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта
Инвестиционная идея
Залучення інвестиційних коштів на розвиток існуючого підприємства, що працює в сфері надання послуг по монтажу, пуско-наладці та обслуговуванню обладнання в харчовій та металургійній промисловості. Регіони надання послуг – Україна, ближнє зарубіжжя (Росія, Республіка Білорусь)
Текущая ситуация
Рынок
Ринок надання послуг по монтажу, пуско-наладці та обслуговуванню обладнання росте, так як галузі, в яких працює товариство (харчова та гірничо-збагачувальна промисловість) розвиваються за рахунок будівництва нових потужностей та модернізації існуючих виробництв. Також планується розширення та реконструкція підприємств хімічної промисловості.
Проблема или возможность
В 2009-2010 році на підприємствах харчової промисловості працювало в підряді багато малих підприємців. На даний момент юридичні особи не можуть працювати з підприємцями платниками єдиного податку. Крім того, великі підприємства бажають працювати з великими фірмами, які забезпечать якість та повноту виконаних робіт.
Решение (продукт или услуга)
В 2011 році досягнено домовленості про співпрацю з UBC (Українська пивна компанія) про монтаж обладнання на загальну суму 630 000 грн. за умови наявності труборізу, який гарантує якість зварних швів в трубопроводах харчової промисловості. Отже, для проведення даних робіт необхідно закупити труборіз Georg Ficsher та зварювальні апарати Fronius, загальною вартістю 415 000 грн. Маючи в активі таке високопрофесійне обладнання, товариство зможе виконувати монтажні роботи для всіх великих підприємств та корпорацій України (Оболонь, Славутич, Рогань, Мілкіленд, Вімм-Білль-Данн та інші), а також Росії та Білорусі.
Конкуренция
1. Харчосервіс (Київ) 2. УПК Інжиніринг (Харків)
Преимущества
Маючи в активі високопрофесійне обладнання та висококваліфікований персонал, товариство зможе виконувати монтажні роботи для всіх великих підприємств та корпорацій України
Финансы / Бизнес-модель
Планується щорічний ріст обсягів надання послуг на протязі перших двох років на рівні 600%.
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Необхідні кошти для залучення - 151 000 доларів США (що становить 86,29% загального капіталу). Строк окупності проекту – 3 роки.
Риски
1)Постійні зміни в бухгалтерській звітності та податковому законодавстві України 2)Відсутність підтримки представників малого та середнього бізнесу в Україні
Видео YOUTUBE
Инвестируйте в выдающиеся стартапы, находите инвестиции и кредиты для своего бизнеса, вовлекайте в свои идеи лучших профессионалов
Авторизуйтесь на портале используя ваш аккаунт социальной сети
Либо войдите / зарегистрируйтесь
Забыли пароль?
Укажите электронный адрес, который Вы использовали для регистрации на Startup.Network
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:
arrow_back
more_horiz
close
visibility443
favorite 0
share
close
thumb_up 0
Инвестиционная идея
Текущая ситуация
Рынок
Проблема или возможность
Решение (продукт или услуга)
Конкуренция
Преимущества
Финансы / Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Риски
Видео YOUTUBE
 
Хочу инвестировать
OK