3095

Створення інноваційного інтерфейсу і концепту нового пристрою

Украина
Отрасль: Информация и СМИ
Стадия проекта: 
Хочу инвестировать
Всего необходимо
$ 35.000
Рейтинг
equalizer 90
help Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта
Инвестиционная идея
Створення інноваційного інтерфейсу. Візуалізація концепту нового пристрою. Даний продукт для ринку пристроїв на технології електронних чорнил, + відкриває нову нішу.
Текущая ситуация
Я (автор проекту/ідеї) навчаюсь в аспірантурі, тема наукової роботи безпосередньо пов'язана з моєю ідеєю, інноваційним продуктом. Я повністю присвячений реалізації вищезгаданого, маю відповідні напрацювання і чіткий план подальших дій. Інтерфейс знаходиться у вигляді детальних схематичних “карт логіки”, тобто “серця” користувацького інтерфейсу, підібрані і збережені у векторних форматах основні елементи, що формують напрям у візуальному стилі. Наступними етапами залишаються безпосереднє програмування і тестування, внесення коректив. Проведений аналіз функціональних можливостей лідерів ринку пристороїв, в результаті якого сформоване чітке бачення перспектив впровадження нашого продукту у якості додаткового функціоналу, або безпосереднє створення нового продукту - концепту пристрою.
Рынок
Потенційні покупці інтерфейсу і концепту це провідні виробники пристроїв: Amazon, Sony, Poketbook, ... Створений інноваційний інтерфейс буде готовий для впровадження у існуючі пристрої в якості основного інструменту взаємодії, або як додатковий елемент(для розширення функціональних можливостей) Російська компанія Yota, для їхнього продукту YotaPhone. Лідери ринку мобільної електроніки: Apple, Samsung, LG, … Для зайняття нової, вільної ніші.
Проблема или возможность
Існуючі пристрої мають низький рівень взаємодії з користувачем. Це зумовлено використанням стандартних графічних елементів, анімації, жестів при створенні інтерфейсу. Також велику роль відіграють обмеження накладені технічними особливостями технології, зокрема повне затемнення екрану(зняття артефактів), для подальшого відображення нової інформації. Функціонал існуючих пристроїв, як правило, обмежений: читанням електронних книг і наявністю експериментального браузера (характерний нестабільною роботою, рідко використовується користувачами)
Решение (продукт или услуга)
Створення нового інноваційного користувацького інтерфейсу для пристроїв з дисплеями. Передбачає впровадження нових графічних елементів, анімації, жестів керування і інших власних інновацій для нейтралізації технічних обмежень технології, та забезпеченні високого рівня взаємодії користувач-пристрій. Детальна візуалізація (відеоролик з анімацією нових функціональних можливостей) концепту пристрою. Представляється доцільність використання вищезгаданого інтерфейсу у вже існуючих пристроях(в цілому, або як додатковий функціонал). Концепт покликаний зайняти свою власну нішу, замінити друковані газети, стати кращим універсальним довідником.
Конкуренция
Даний продукт є інноваційний, прямих конкурентів на даний момент немає.
Преимущества
Финансы / Бизнес-модель
Для зарплати команді розробників, патентування, оренди приміщення, ...
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Час реалізації проекту 6-7 місяців Необхідні інвестиції і чесна підтримка. 35 тис. $ - кошти для оплати праці задіяних спеціалістів, патентування, … Доля інвестора 60% Орієнтовна сума продажу інтерфейсу і/або концепту вираховується сотнями тисяч доларів. Не хочу здаватись багатослівним, але сума може становити і мільйони доларів, враховуючи інноваційність проекту.
Риски
Запевняю існує чіткий план дій, я знаю як реалізувати проект. Готові напрацювання дозволяють спрогнозувати час виконання проекту, потенційних клієнтів і ринкову ціну. Але ризики, хоч і мінімальні але існують: - Конкуренція. Поява конкурентів в майбутньому - Технологічні. Не виконання технічної частини - Непередбачувана поведінка потенційних покупців
Видео YOUTUBE
Инвестируйте в выдающиеся стартапы, находите инвестиции и кредиты для своего бизнеса, вовлекайте в свои идеи лучших профессионалов
Авторизуйтесь на портале используя ваш аккаунт социальной сети
Либо войдите / зарегистрируйтесь
Забыли пароль?
Укажите электронный адрес, который Вы использовали для регистрации на Startup.Network
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:
arrow_back
more_horiz
close
visibility273
favorite 0
share
close
thumb_up 0
Инвестиционная идея
Текущая ситуация
Рынок
Проблема или возможность
Решение (продукт или услуга)
Конкуренция
Преимущества
Финансы / Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Риски
Видео YOUTUBE
 
Хочу инвестировать
OK