4366

Пристрій на зразок мобільного телефону

Украина
Отрасль: Развлечение
Стадия проекта: Есть идея или наработки
Хочу инвестировать
Всего необходимо
$ 50.000
Рейтинг
equalizer 200
help Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта
Инвестиционная идея
Пристрій на зразок мобільного телефону з встановленим на ньому Instagram-ом тільки з екраном біля 65 дюймів який буде встановлений в людних місцях.
Текущая ситуация
На сьогоднішній день це ідея.
Рынок
Проблема или возможность
Street Selfie це можливість підняти настрій як собі так і іншим людям. Пристрій можна буде встановити у різних людних місцях таких як центр міста чи площа де прогулються чи відпочивають багато людей. З допомогою пристрою можна буде і познайомитись з іншими людьми і ділитися своїми селфі просто на вулиці. В той час коли пристрій буде в режимі очікування він буде рекламним бордом що дуже зручно. За рекламу у людних місцях і будуть платити люди.
Решение (продукт или услуга)
Цей продукт не створюється для вирішення якоїсь проблеми. Це засіб для розваг. Але оскільки це буде щось на зразок смартфону то окрім додатку для фотографування можна буде встановити і інші корисні додатки. Такі як карти Google чи якись довідник міста для туристів.
Конкуренция
На сьогоднішній день конкурентів не знайдено ні в Україні ні за кордоном. Бажаючі зможуть скопіювати бізнес тому що це по суті звичайний смартфон збільшених розмірів.
Преимущества
Якщо говорити про конкуренцію то її нема але такий пристрій не важко скопіювати. Якщо ж говорити про цей пристрій як засіб для реклами то конкуренції також немає тому що в обласних центрах України реклама в основному на бордах чи сітілайтах, а на даному пристрої можуть відтворюватись відео ролики тобто відео реклама.
Финансы / Бизнес-модель
інвестиції потрібні на проектування і виробництво пристрою. Далі проект буде автономним. З прибутку з реклами пристрій себе окупить і буде заробляти на своє обслуговування і приносити дохід.
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Риски
Видео YOUTUBE
Инвестируйте в выдающиеся стартапы, находите инвестиции и кредиты для своего бизнеса, вовлекайте в свои идеи лучших профессионалов
Авторизуйтесь на портале используя ваш аккаунт социальной сети
Либо войдите / зарегистрируйтесь
Забыли пароль?
Укажите электронный адрес, который Вы использовали для регистрации на Startup.Network
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:
arrow_back
more_horiz
close
visibility176
favorite 0
share
close
thumb_up 0
Инвестиционная идея
Текущая ситуация
Рынок
Проблема или возможность
Решение (продукт или услуга)
Конкуренция
Преимущества
Финансы / Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Риски
Видео YOUTUBE
 
Хочу инвестировать
OK