1138

Системи контролю та web-розробки

Украина
Отрасль: Интернет и ИТ
Стадия проекта: 
Хочу инвестировать
Всего необходимо
$ 100.000
Рейтинг
equalizer 90
help Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта
Инвестиционная идея
Виробництво в сфері ІТ, електронних приладів, приладів домашнього вжитку.
Текущая ситуация
вже розроблені та сконструйовані: система автоматичного контролю за температурою і вологістю грунту - спрощена модель для поливу квітів в квартирі (за відсутності господарівприлад сам вмикає і вимикає світло, поливає горщики) та загальна для теплиць. Високочастотний вимірювач перепадів електричного струму для невеликих електростанції, приватних підстанції будь якого типу(контролює, фіксує та значно оптимізує втрати електричного струму). Ідеї, та напрацювання декількох перспективних інтернет-сервісів
Рынок
Для першого приладу - від 400 000 до кількох мільйонів; Для другого - власники приватних та промислових підстанцій.
Проблема или возможность
1.Щороку тисячі людей їдуть у відпустки, чи відрядження залишаючи свої домівки, а зокрема домашні квіти без догляду. Ми Надамо недорогий прилад - від 50 до 150 грн, який збереже їхній домашній оазис у відмінному стані! також можливе використання пристрою в теплицях для контролю за мікрокліматом та вологістю грунтом. 2.Значна частина елекроенергії втарчається, через низьку точність сучасних вимірювачів.
Решение (продукт или услуга)
1."Система розумного поливу квітів" Повністю контролюватиме рівень освітленості, вологості грунто, тобто автоматично вмикатиме і вимикатиме світло(що також є відлякуванням злодіїв) та самостійно визначатиме вологість грунту і відповідно поливатиме квіти. 2. Найточніший на сьогоднішній день вимірювач перепадів напруги.
Конкуренция
Аналогів даним продуктам практично не існує. В німетчині створений подібний пристрій, але наш значно дешевший, практичніший та досконаліший.
Преимущества
найточніші в своєму роді!
Финансы
Інвестиції необхідні для закупки обладнання для промислового виробництва, реклами, проведення стандартизації згідно ДСТУ, оформлення патентів та найму працівників. Проект окупиться припродажі понад 7 тис. одиниць($100 000 інвестицій/ 14 usd(середня ціна за прилад)); від $2 на одиниці продукції; EBIDTA - визначити складно, оскільки стартовий розмір майбутньої компанії невеликий.
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
до 50% за фінансування до $100 000, до 70%, якщо >$100 000; проект окупиться за 1-2 роки(залежить від масштабу виробницва)
Риски
Потрібна грамотна промо-кампанія! Інакше прилади не зацікавлять майбутніх споживачів.
Видео YOUTUBE
Инвестируйте в выдающиеся стартапы, находите инвестиции и кредиты для своего бизнеса, вовлекайте в свои идеи лучших профессионалов
Авторизуйтесь на портале используя ваш аккаунт социальной сети
Либо войдите / зарегистрируйтесь
Забыли пароль?
Укажите электронный адрес, который Вы использовали для регистрации на Startup.Network
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:
arrow_back
more_horiz
close
visibility227
favorite 0
share
close
thumb_up 0
Инвестиционная идея
Текущая ситуация
Рынок
Проблема или возможность
Решение (продукт или услуга)
Конкуренция
Преимущества
Финансы
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Риски
Видео YOUTUBE
 
Хочу инвестировать
OK