1098

Січ

Украина
Отрасль: Телекоммуникации
Стадия проекта: 
Хочу инвестировать
Всего необходимо
$ 25.000
Рейтинг
equalizer 90
help Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта
Инвестиционная идея
Компанія "СІЧ" буде займатися представлення послуг охоронної сигналізації.
Текущая ситуация
На даний час тільки ідея, яка ще не реалізувалася!
Рынок
Якщо розумно підійти до цієї ідеї, можна вийти на ринок України і завоювати перше місце, створити конкурентну рекламу я допоможе створити фон компанії, і потім діло піде на якість, слухи від клієнтів до друзів і знайомих і на фоні компанія буде завойовувати ринок, створити монтажний і інженерний колектив який буде в спеціальні формі яка буде характеризувати надійність і уважність!
Проблема или возможность
Проблема буде в тому що на ринку є вже конкуренти і досить хороші, але це тільки допоможе вийти на ринок сильнішими і зробити біль рентабельним!
Решение (продукт или услуга)
Це буде хороша реклама яка зіграє не тільки на кишені рекламних агентств але і на наших, так як в моєму місті реклами він конкурентних фірм немає, і про них знають тільки ті хто шукає, але не так легко найти, і цим ми скористаємося, наші номери будуть доступні і легко запам'ятовуватися, назва буде короткою і колектив буде яскравим і професійним
Конкуренция
Конкуренти, на ринку сидять досить добре і тримають шматок від відомих фірм, але це тільки шматок, вони сидять і чекають нові замовлення від старих замовників, це нова пошта, банки тощо.
Преимущества
Всім хочеться зробити свій дім а бо бізнес безпечним, і це зіграє велику роль в тому що ми будемо робити, переваги будуть в тому що ми будемо до замовника відноситися як до важливої персони на рівні президента і персонал буде легко запам'ятовуватися своє робою і інженерськими робами,авто яке буде роз'їжджати по замовленнях! і все це банально і просто але це діюче!
Финансы / Бизнес-модель
Потрібні для покупки інструменту і авто, і оренди офісу і виплати заробітної плати працівникам в перші час, і оформлення всіх документів! на наступні 5 років ми будемо збільшувати і з метою більшої прибутку будемо виходити на інші ринки!
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Доля буде домовлена з інвестором якщо його зацікавить даний проект, який на кроці розвитку! рентабельність рік, це як в найгіршому варіанті!
Риски
Ризики є, але я їх рід не знаю! це напевно і є ризик!
Видео YOUTUBE
Инвестируйте в выдающиеся стартапы, находите инвестиции и кредиты для своего бизнеса, вовлекайте в свои идеи лучших профессионалов
Авторизуйтесь на портале используя ваш аккаунт социальной сети
Либо войдите / зарегистрируйтесь
Забыли пароль?
Укажите электронный адрес, который Вы использовали для регистрации на Startup.Network
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:
arrow_back
more_horiz
close
visibility377
favorite 0
share
close
thumb_up 0
Инвестиционная идея
Текущая ситуация
Рынок
Проблема или возможность
Решение (продукт или услуга)
Конкуренция
Преимущества
Финансы / Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Риски
Видео YOUTUBE
 
Хочу инвестировать
OK