8710

Освітній Центр України

Украина
Отрасль: Образование, обучение
Стадия проекта: Готов прототип или продукт
Хочу инвестировать
Всего необходимо
$ 82.000
Рейтинг
equalizer 220
help Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта
Инвестиционная идея
Освітній Центр України - це репетиторський центр, який знаходить для учнів школи репетиторів з будь якого предмету та надає навчальні приміщення.
Текущая ситуация
Зараз бізнес запущений та функціонує на початковому рівні розвитку.
Рынок
Більш ніж 4 000 000 учні шкіл - наша потенційна аудиторія. Більш ніж 1 500 000 - наші потенційні викладачі. Зараз ми не маємо в Україні подібних компаній. Всі існуючи центри підготовки - або надто дорогі, або надають групові заняття, або є просто сайтами знайомств.
Проблема или возможность
Сьогодні майже кожний учень школи змушений наймати репетиторі, аби як слід підготуватися до ЗНО. І перед ними постають такі проблеми як: Високі ціни на репетиторів, а особливо це б’є по гаманцю, якщо треба готуватися до декількох предметів Відсутність центрів репетиторів, які б гарантували якість освіти, та надавали б індивідуальні заняття. А якщо і є – то вони проводять лише групові заняття – а це та сама школа. Складний пошук репетиторів Заняття в некомфортних квартирах вчителів Некомпетентність репетиторів У свою чергу, самі репетитори вирішують питання місця проведення занять, пошук учнів, проблеми з оплатою уроків, нестабільний розклад.
Решение (продукт или услуга)
Саме тому ми вирішили створити Освітній Центр України – те, що потребує Україна! Адже ми: - Надаємо приміщення, де учень та репетитор можуть вільно проводити уроки - Займаємося пошуком репетиторів з будь-якого предмету для учня. Останньому достатньо просто сказати, що він хоче - все інше зробимо ми. - Займаємося пошуком учнів для репетиторів. - Гарантовано виплачуємо заробітну плату викладачам, та гарантуємо безпеку грошам учня. - Наші ціни набагато, набагато і ще раз набагато нижчі, ніж середні ціни на репетиторів в Києві! Ми хочемо, аби кожен учень мав можливість наймати репетиторів. - Ми підлаштовуємо графіки заять. - Виконуємо будь-які забаганки учня чи репетитора. Наприклад, заміна викладача.
Конкуренция
Навколо багато сайтів-знайомств, де викладачі разово платять сайту за учнів - це зовсім інша система. Також навколо багато центрів, які надають групові уроки - також не наш принцип На останок, все ж в Україні існують схожі проекти, але вони надто дорогі для пересічного громадянина.
Преимущества
Ми перші, хто поєднує в собі: - низькі ціни - швидкий та безкоштовний пошук вчителів/учнів - надає навчальне приміщення - проводить індивідуальні уроки
Финансы / Бизнес-модель
- Оренда та ремонт навчального приміщення (40 000) - Заробітна плата працівникам та спеціалістам (30 000) - Маркетинг (12 000)
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Риски
Видео YOUTUBE
Инвестируйте в выдающиеся стартапы, находите инвестиции и кредиты для своего бизнеса, вовлекайте в свои идеи лучших профессионалов
Авторизуйтесь на портале используя ваш аккаунт социальной сети
Либо войдите / зарегистрируйтесь
Забыли пароль?
Укажите электронный адрес, который Вы использовали для регистрации на Startup.Network
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:
arrow_back
more_horiz
close
visibility127
favorite 0
share
close
thumb_up 0
Инвестиционная идея
Текущая ситуация
Рынок
Проблема или возможность
Решение (продукт или услуга)
Конкуренция
Преимущества
Финансы / Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Риски
Видео YOUTUBE
 
Хочу инвестировать
OK