6207

Інтернет-сервіс

Украина, Ивано-Франковская область
Отрасль: Интернет и ИТ
Стадия проекта: Готов прототип или продукт
Хочу инвестировать
Всего необходимо
$ 10.000
Рейтинг
equalizer 210
help Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта
Инвестиционная идея
Інтернет -сервіс для торговельних точок та оптових баз.
Текущая ситуация
Є готовий до роботи сайт. Но потребує ще капіталовкладень.
Рынок
Клієнти сервіса- всі торговельні точоки та оптові бази в кожному місті України.
Проблема или возможность
Проблеми між оптовими базами (продовольчих та непродовольчих товарів) та торговельними точками. -Немає повного списку оптових баз. Для власників торговельних точок немає можливості отримати повний список всіх оптових баз. В основному оптові бази не рекламуються і єдиним спосіб дізнатися про існування бази це чекати коли навідається від бази торговий представник до магазина. Інколи важко власнику торг.точки знайти потрібний товар за доброю ціною. Магазин може роками закупляти каву в однієї опт. бази і не знати що значно дешевше замовити ту саму каву в інший опт. бази. -Не має зручної можливості порівняти ціни. Одним і тим же товаром можуть торгувати кілька опт. баз ,но по різних цінах ,які можуть суттєво відрізнятися. Торгові агенти неохоче надають прайс-листи з актуальними цінами. Вони просять назвати конкретний товар якій цікавить. Оптові бази на один товар знижують ціну на інший збільшують, тому зрозуміти якій базі дати заявку на товар потрібно потратити багато часу. -Мінуси співпраці з торговими агентами. Нав'язливі методи продаж і як наслідок -неліквідний товар. Співпраця з торговими агентами має як плюси так і мінуси. З торговим агентом можна вирішити всі нюанси, які пов’язані з товаром його доставкою і оплатою. Но нав'язливі методи продаж якими коруються торг. агенти дуже часто виходять за межи розумного. Потрібно багато потратити часу і нервів щоб дати зрозуміти торг. агенту що його товар не потрібен в магазині або в не в такій кількості як він собі запланував. Їхній спосіб продаж призводять до того що на полицях з'являється неліквідний товар , а це гальмує грошовий обіг у магазині, що в деяких випадках призводить до збитків. Самовільно збільшують заявку. Деякі торг. агент самовільно збільшує кількість товару в заявці з надією що магазин не замітить і прийме товар. Він це робить тому що йому не хватає для виконання плану продаж. Невиконаний план це мінус з зарплати торгового. Забирають робочий час . В невеличкий магазин в день можуть навідатись від 5 до 10 торг.агентів і кожен зі своїм планом продаж . Це додаткове навантаження на продавця магазину. (як правило продавець робить замовлення) -Ніде немає форум для власників магазинів де б можно було обговорити проблеми свого бізнесу і отримати консультацію.
Решение (продукт или услуга)
Інтернет- сервіс На сайті оптові бази розміщують свої ціни на товар в загальному каталозі. Завдяки цьому торговельні точки можуть: 1. Порівнювати ціни 2. Знаходять нові товари 3. Знайти нових постачальників. Торговельні точки можуть самостійно сформувати і відправити заявку на товар до однієї або до кількох оптових баз ,без участі торгового агента. Торговельна точка може вказати тільки той товар якій потрібен і ту кількість яка потрібна, що зменшить кількість неліквідного товару дозволяє зменшити кількість нав'язливих торгових які заходять до оптових баз , що в свою чергу збереже час і нерви працівникам магазину. На сайті буде форум для власників магазинів де б можно було обговорити проблеми свого бізнеса і отримати консультацію. Та інші послуги для торг.точок ,зорієнтовані для полегшення ведення бізнесу .
Конкуренция
Покищо конкурентів я не знайшов, но діяти потрібно швидко тому що можуть скопіювати ідею.
Преимущества
Финансы / Бизнес-модель
Гроші потрібно для удосконалення сайту (оплата роботи програмістів) і для маркетінга.
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Риски
Видео YOUTUBE
Инвестируйте в выдающиеся стартапы, находите инвестиции и кредиты для своего бизнеса, вовлекайте в свои идеи лучших профессионалов
Авторизуйтесь на портале используя ваш аккаунт социальной сети
Либо войдите / зарегистрируйтесь
Забыли пароль?
Укажите электронный адрес, который Вы использовали для регистрации на Startup.Network
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:
arrow_back
more_horiz
close
visibility273
favorite 0
share
close
thumb_up 0
Инвестиционная идея
Текущая ситуация
Рынок
Проблема или возможность
Решение (продукт или услуга)
Конкуренция
Преимущества
Финансы / Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Риски
Видео YOUTUBE
 
Хочу инвестировать
OK