1206

Medi +

Украина
Отрасль: Медицина
Стадия проекта: 
Хочу инвестировать
Всего необходимо
$ 1
Рейтинг
equalizer 90
help Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта
Инвестиционная идея
Надання медичних послуг населенню з середнім доходом. Побудова всеукраїнської мережі міні поліклінік, які відповідають очікуванням клієнтів і поєднують в собі клієнторієнтованість, фаховість, доступність, сервіс та зручність. Клієнтами будуть переважно населення міст та страхові компанії.
Текущая ситуация
Проект знаходиться на стадії залучення інвестицій для старту пілотної міні поліклініки. Розроблені концепція бізнесу та детальний бізнес план, є домовленості з майбутніми працівниками. Клініка почне працювати через 2-3 міс. після залучення інвестицій.
Рынок
Ринок приватних медичних послуг показує стабільне зростання. Стосовно ринку медичних послуг Львова то він зростає на 15-20% за рік. і складе в 2012 за оцінками експертів 60 млн.грн.
Проблема или возможность
Всі ми люди і, нажаль, всі ми хворіємо. Якщо у нас проблеми зі здоров'ям ми можемо звернутись або в державну поліклініку, або в приватну медичну установи. Державні поліклініки доступні, але мають ряд недоліків: відсутність сервісу, клієнторієнтованості, нижчий рівень фаховості лікарів. Приватні клініки клієнторієнтовані, сервісні, але часто недоступні пересічному Українцю. Меді + поєднує в собі доступність на рівні держ поліклінік з сервісом, фаховістю, клієнторієнтованістю і зручністю приватних клінік. Тобто клініка виходить на ринок з якістю приватних клінік і з ціною державних поліклінік.
Решение (продукт или услуга)
В Меді+ надаються послуги: Консультація лікаря, Лабораторні аналізи, Електрокардіографія. Всі послуги позиціонуються в низькому ціновому сегменті.
Конкуренция
- Державні поліклініки - Приватні клініки з поліклінічним прийомом
Преимущества
Ключова перевага - поєднання в Меді+ доступності(низька ціна) державних поліклінік з клієнторієнтованістю, сервісом, фаховістю та зручністю приватних клінік. Додаткові переваги: зручне розташування, попередній запис на прийом, потужний маркетинг.
Финансы / Бизнес-модель
Інвестування у 2 етапи: І етап: старт роботи пілотної поліклініки у м. Львові. Сума інвестицій - 35-40 тис.$. ІІ етап: розширення у Львові та побудова мережі у ключових містах України(Київ, Харків, Дніпропетровськ, Донецьк, Одеса). Сума необхідних інвестицій - 8 600-9 400 тис.$ Ключові фінансові показники для 1-єї міні поліклініки: ROI-55%, чистий дохід - 70 -80 тис.$/рік. Повернення вкладень за 14-16 міс.
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Інвестру пропонується доля в бізнесі пропорційна сумі інвестицій. Інвестор поверне свої вкладення за 15-17 міс.
Риски
Комерційні ризики: - Зменшення попиту на послуги клініки. При недостатньому попиті на послуги консультації сімейного лікаря можливий резервний варіант залучення до роботу у клініку фахівців популярних профілів (Невролога, Кардіолога, Гастроентеролога, Дерматолога). - Посилення конкуренції у поліклінічному сегменті.
Видео YOUTUBE
Инвестируйте в выдающиеся стартапы, находите инвестиции и кредиты для своего бизнеса, вовлекайте в свои идеи лучших профессионалов
Авторизуйтесь на портале используя ваш аккаунт социальной сети
Либо войдите / зарегистрируйтесь
Забыли пароль?
Укажите электронный адрес, который Вы использовали для регистрации на Startup.Network
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:
arrow_back
more_horiz
close
visibility285
favorite 0
share
close
thumb_up 0
Инвестиционная идея
Текущая ситуация
Рынок
Проблема или возможность
Решение (продукт или услуга)
Конкуренция
Преимущества
Финансы / Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Риски
Видео YOUTUBE
 
Хочу инвестировать
OK