5627

Надання послуг клієнтам на інтернет платформі

Украина, Львовская область
Отрасль: Услуги, сервис
Стадия проекта: Есть идея или наработки
Хочу инвестировать
Всего необходимо
$ 60.000
Рейтинг
equalizer 220
help Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта
Инвестиционная идея
Суть проекту полягає у надані послуг клієнтам на інтернет платформі.
Текущая ситуация
Проект тільки знаходиться на стартовому етапі, тобто обговорюється з магазинами зацікавленість у даному проекті. Як самі розумієти, клієнтів поки що немає, тому що потрібна інтернет платформа, де можна було б їх всіх об'єднювати по групах товарів та послугах.
Рынок
Провівши невеликі аналізи, я думаю, що в Україні з даними послугами ми будемо першими. Ця ніше ще ніким не зайнята та є перспективною, тому що кожен хоче зекономити, враховуючи доходи та економіку країни.
Проблема или возможность
Проект є перспективним, тому що нажаль доходи українців зменшуючи вкраховуючи сучасну економіку країни, але зекономити та придбати річ на половину дешевше людина неодмінно захоче скористатися даною послугою.
Решение (продукт или услуга)
Згодом можна буде розробити картки лояльності наших магазинів-партнерів, за допомогою яких наші клієнти будуть отримати більшу знижку ніж в даних магазинах-партнерах.
Конкуренция
Прямих конкурентів немає. Є опосередковані, які займаються промо-рекламою, але їхня задача тільки донести інформацію клієнтові, а не об'єднати їх по їхній ініціативі.
Преимущества
Перевага є в тому, що клієнти будуть самі реєструватися на інтернет платформі, тобто ми будемо об'єднювати людей по групах , наприклад: клієнт хоче придбати холодильник він реєструється на інтернет платформі у розділ побутова техніка, холодильник і очікує наступного хто зареєструється, щоб знати їхні покупки. Відміність від інших є те, що промо-сайти тільки тебе інформують про знижки та акції, а не відслідковують чи купив ти товар чи ні, а нашою задачею є об'єднати людей для купівлі товару чи послуги.
Финансы / Бизнес-модель
Для створення інтернет платформи,яка допоможе клієнтам придбати речі за суттєвими знижками. А особисто для мене, щоб бути фінансово незалежним та займатися цікавим проектом.
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Риски
Видео YOUTUBE
Инвестируйте в выдающиеся стартапы, находите инвестиции и кредиты для своего бизнеса, вовлекайте в свои идеи лучших профессионалов
Авторизуйтесь на портале используя ваш аккаунт социальной сети
Либо войдите / зарегистрируйтесь
Забыли пароль?
Укажите электронный адрес, который Вы использовали для регистрации на Startup.Network
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:
arrow_back
more_horiz
close
visibility180
favorite 0
share
close
thumb_up 0
Инвестиционная идея
Текущая ситуация
Рынок
Проблема или возможность
Решение (продукт или услуга)
Конкуренция
Преимущества
Финансы / Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Риски
Видео YOUTUBE
 
Хочу инвестировать
OK