5162

Дитяче кафе

Украина, Киевская область
Отрасль: Общественное питание
Стадия проекта: Есть идея или наработки
Хочу инвестировать
Всего необходимо
$ 40
Рейтинг
equalizer 200
help Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта
Инвестиционная идея
Відкриття дитячого кафе для дітей дошкільного та шкільного віку; надання якісних послуг у сфері розваг та харчування.
Текущая ситуация
Вибрано місце під аренду, на стадії розробки меню та дизайн закладу
Рынок
Ринок закладів громадського харчування з кожним роком зростає, чого не можна сказати про спеціалізовані заклади харчування, призначені зокрема для дітей. Місто Ірпінь – це процвітаюче передмістя Києва, в якому з кожним роком стає більше новобудов, з’являються молоді сімї з однією або декількома дітьми у складі. Не зважаючи на це, ситуація з розважальними закладами, призначеними для дітей, залишається на нульовому рівні. Місцеві діти позбавлені вибору проведення вільного часу, так як місто Ірпінь, хвилюючись в першу чергу за збільшення кількості новобудов, не турбується про розвиток інфраструктури. Декілька приватних розвиваючих центрів, розташованих у місті, не змінюють ситуації.
Проблема или возможность
Діти – найбільш вразливий сегмент громадськості. Залишаючи їх можливості корисно проводити свій час, вони знаходять розваги у несприятливих для цього місцях. Процвітають дрібне хуліганство та алкоголізм. Діти, енергія яких завжди б'є через край, не знають куди її подіти і направляють у невірне русло. Наше завдання – забезпечити високий рівень обслуговування, привабити в свій заклад якомога більшу кількість сімей з маленькими дітьми, які матимуть змогу весело провести час, завести нові знайомства та привчитися до правильного способу життя, який добре вплине на формування особистості та побудує міцний фундамент майбутнього.
Решение (продукт или услуга)
Дитяче кафе – це місце, де здійснюються мрії. Місце, в якому все зроблено на найвищому рівні, заради задоволення потреб дітей та їхніх батьків. Діти – це найдорожче для кожного з нас. Наша мета – дати їм все найкраще, задовольнити потреби найвибагливіших клієнтів, долучити місцевих дітлахів до корисного дозвілля. Наше кафе стане місцем, в якому можна поєднати веселі ігри зі здоровим харчуванням, яке для нас є найважливішим при створенні даного закладу. У планах – фермерські органічні молочні продукти та м'ясо, свіжа риба, свіжі сезонні овочі та фрукти, власна випічка бездріжжового хлібу та спеціально розроблене дієтичне меню. Цінова категорія кафе – середній та вище середнього.
Конкуренция
Преимущества
З можливих конкурентів – приватні розвиваючі центри та дитячі садочки, яких у місті не більше десяти. Але, на відміну від них, ми будемо втілювати концепцію здорового та правильного харчування, власного виробництва хлібу та корисних солодощів. У планах проведення захопливих ігор, майстер-класів, кіно показів; святкування днів народжень, випускних та інше.
Финансы / Бизнес-модель
Витрати: - Податок на товари – 2% (спрощена система оподаткування) - Середня вартість закупівлі товару за місяць: Молочні продукти – 10 тис. грн. Бакалея – 5 тис. грн. М'ясо та риба – 10 тис. грн. Овочі та фрукти – 5 тис. грн. Додатково – 5 тис. грн. Разом: 35 тис. грн. - Середня зарплата – 3 тис. грн. Разом: 3 х12 = 36 тис. грн. (чотири офіціанти, два адміністратори, бухгалтер, два кухаря, технік, дві прибиральниці) Прибуток: Середня кількість гостей за день – 20 сімей Середня вартість чеку за сім’ю – 150 грн. Середня вартість розважальних заходів (проведення кінопереглядів, майстер-класів) – 150 грн. чол. (приблизно 8 заходів по 10 відвідувачів) Середня вартість проведення свят (днів народжень, випускних) – 200 грн. чол. (приблизно 4 заходи по 10 відвідувачів) Чистий прибуток – 40 тис. грн. місяць
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Риски
Видео YOUTUBE
Инвестируйте в выдающиеся стартапы, находите инвестиции и кредиты для своего бизнеса, вовлекайте в свои идеи лучших профессионалов
Авторизуйтесь на портале используя ваш аккаунт социальной сети
Либо войдите / зарегистрируйтесь
Забыли пароль?
Укажите электронный адрес, который Вы использовали для регистрации на Startup.Network
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:
arrow_back
more_horiz
close
visibility306
favorite 0
share
close
thumb_up 0
Инвестиционная идея
Текущая ситуация
Рынок
Проблема или возможность
Решение (продукт или услуга)
Конкуренция
Преимущества
Финансы / Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Риски
Видео YOUTUBE
 
Хочу инвестировать
OK