5804

Готельний комплекс

Украина, Хмельницкая область
Отрасль: Туризм, спорт
Стадия проекта: Готов прототип или продукт
Хочу инвестировать
Всего необходимо
$ 1.000.000
Рейтинг
equalizer 170
help Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта
Инвестиционная идея
Інвестиційним проектом передбачено завершити будівництво спортивного комплексу, готовність якого - 40%. Оновлені ескізні пропозиції передбачають добудову об’єкту під готельно-розважальний комплекс.
Текущая ситуация
Об’єкт знаходиться в центральній частині міста, біля якого знаходиться: автовокзал, центральний ринок, торгові центри, по західній межі проходить об’їзна дорога. Оновлені ескізні пропозиції передбачають добудову об’єкту під готельно-розважальний комплекс. Загальна характеристика. 1 поверх – 3364,6 м2: - Зал для спортивних ігор (42х24м) – 980 м2 - Басейн з ванною (25х11м) - 416 м2 - Дитячий басейн з ванною (10х6) - 117 м2 - Зал для гімнастики (30х18) - 500 м2 2 поверх – 732 м2 Розмір земельної ділянки: 1,5816 га (державний акт).
Рынок
м’янець-Подільський – місто-легенда, квітка на камені, природне та архітектурне чудо Хмельниччини та України. Кам’янець-Подільський за свою більш ніж тисячолітню історію встигло бути осередком 7 національностей, культура яких відбилась в архітектурі будинків та вулиць. Це місто мало стаус останньої столиці Української Народної Республіки на початку ХХ століття. Вперше в Україні тут зварили каву, вперше в Східній Європі було піднято в небо повітряну кулю, та останні 10 років Кам’янець-Подільський є одним із кращих фестивальних міст. Якщо вам подобається екстремальні види відпочинку, то поїздка до Кам’янця-Подільського саме для Вас. Ви колись мріяли летіти на тарзанці з найвищого в Східній Європі мосту, плавати на броньованій машині по річці, спускатись зі скелі та їздити верхи на коні впродовж одного дня?
Проблема или возможность
Решение (продукт или услуга)
Конкуренция
Преимущества
Финансы / Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Риски
Видео YOUTUBE
Инвестируйте в выдающиеся стартапы, находите инвестиции и кредиты для своего бизнеса, вовлекайте в свои идеи лучших профессионалов
Авторизуйтесь на портале используя ваш аккаунт социальной сети
Либо войдите / зарегистрируйтесь
Забыли пароль?
Укажите электронный адрес, который Вы использовали для регистрации на Startup.Network
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:
arrow_back
more_horiz
close
visibility210
favorite 0
share
close
thumb_up 0
Инвестиционная идея
Текущая ситуация
Рынок
Проблема или возможность
Решение (продукт или услуга)
Конкуренция
Преимущества
Финансы / Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Риски
Видео YOUTUBE
 
Хочу инвестировать
OK