1972

DRESSCODE - чоловічий та жіночий одяг

Украина
Отрасль: Торговля
Стадия проекта: 
Хочу инвестировать
Всего необходимо
$ 60.000
Рейтинг
equalizer 90
help Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта
Инвестиционная идея
Відкриття магазина жіночого і чоловічого одягу європейських брендів у Києві( на вул.. Хрещатик). Колекції виробників Франції, Італії і Німеччини, яких іще не має на ринку України. Всі речі високої якості за доступним рівнем цін. Магазин в якому завжди широкий вибір асортименту , нові колекції кожного тижня, і діюча система знижок.
Текущая ситуация
В даний час у мене є координати і каталоги колекцій виробників , яких я б хотіла представляти в Украіні (для того ,щоб працювати потрібно підписати договір), а також є приміщення, якє ідеально підійде для магазину такого формату. Готові всі документи .Частково є магазинне оборудування.
Рынок
За підсумками 2012 року зростання обсягів обороту роздрібної торгівлі в Україні становило 15,9% (у грошовому вимірі товарообіг збільшився до 804,3 млрд. грн.).
Проблема или возможность
На мою думку, це можливість запропонувати покупцям оновлювати свій гардероб від європейський виробників, яких іщие не має на ринку України. Ми запропонуємо речі з дорогих , якісних тканин, а також високу якість пошиву.
Решение (продукт или услуга)
Послуга з допомогою, якої кожна людина зможе придбати для себе потрібну ,нові річі для свого гардеробу, для різних подій (повсякленний або святковий одяг) за доступними цінами і високої якості.
Конкуренция
В роздбібній торгівлі звертати уваги на конкурентів зовсім не потрібно, якщо мова йде про даний вид продукту, то тут потрібно приваблювати сваго покупця різними , новими й цікавими методами. Якщо твій магазин уже відомий , але завжди оновлений, то люди завжди повертаються і рекомендують іншим.
Преимущества
В торгівлі, як і в будь- якому іншому виді діяльності потрібно бути майстром і творцем своїх фантазій. І знову , аналіз з даного проекту, потрібно не тільки виставити на продаж, а запропонувати і показати колекцію так, щоб жодний клієнт не виходив без покупки і часто повертався за новим і цікавим.Тут всі секрети в рекламі.
Финансы / Бизнес-модель
інвестиції потрібні для відкриття магазина: це аренда приміщення за два місяці, часткове оборудування , реклама і закупка товара (кожного бренда по дві колекції). План виручки в день має бути в середньому 20000 гривень. Перші три місяці магазин працює сам на себе, а потім вже приносить дохід.
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Інвестору пропоную 50% від чистого доходу кожного місяця.
Риски
Ризики є в кожному виді діяльності, но добре продуманий і спланований бізнес план являється гарантом успіху кожного.
Видео YOUTUBE
Инвестируйте в выдающиеся стартапы, находите инвестиции и кредиты для своего бизнеса, вовлекайте в свои идеи лучших профессионалов
Авторизуйтесь на портале используя ваш аккаунт социальной сети
Либо войдите / зарегистрируйтесь
Забыли пароль?
Укажите электронный адрес, который Вы использовали для регистрации на Startup.Network
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:
arrow_back
more_horiz
close
visibility501
favorite 0
share
close
thumb_up 0
Инвестиционная идея
Текущая ситуация
Рынок
Проблема или возможность
Решение (продукт или услуга)
Конкуренция
Преимущества
Финансы / Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Риски
Видео YOUTUBE
 
Хочу инвестировать
OK