7967

Реалізація питної води через мережу торгових автоматів

Украина, Винницкая область
Отрасль: Другое
Стадия проекта: Действующий бизнес
Предлагаемая доходность
25% в год
Хочу кредитовать
Всего необходимо
$ 99.000
Рейтинг
equalizer 200
help Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта
Инвестиционная идея
Реалізація питної води через 20 торгових автоматів.Налаштування власного виробництва з видобутку води з артезіанської свердловини.Зайняти ринок продажу питної води.
Текущая ситуация
Досвідом роботи є успішне налагодження даного бізнесу та високі показники продажу питної води в м.Тернопіль за попередні 5 років. На даний момент в м. Тернопіль працює мережа з 40 торгових автоматів, що діють за вказаним принципом. Розрахунки складені на показниках зібраних, за 1 рік роботи даної мережі.
Рынок
Визначення ринку. Категорією наших споживачів є практично кожна сім’я. В містах є проблеми з якістю води центрального водопостачання. Компанії які пропонують послуги доставки питної води є досить дорогими. Ми пропонуємо якісну питну воду, яка володіє мінеральними властивостями, видобуту з артезіанських джерел за низькою ціною. Передбачувана мотивація споживачів: Ціна та якість. Прогнозована ціна на продукт є на 50 відсотків менша від ціни на ринку. Ми проводимо фільтрацію сировини на молекулярному рівні, що дає змогу зберегти необхідні хімічні та мінеральні властивості води. Доступність та зручність. Торгові автомати працюють 24 години на добу, що дає можливість придбати воду в будь який зручний час. Розташований поблизу будинку,що не забирає багато часу для покупки води. Простий у використанні, що дає змогу експлуатувати його клієнтам різних вікових категорій. Таким чином, за рахунок цих показників ми займаємо лідируючу позицію з продажу питної води.
Проблема или возможность
Конкуренция
Прямих конкурентів немає,оскільки в 85 % в містах працює тільки привозна воді,або доставка бутильованої води.Наша ж ціна набагато нижча.
Преимущества
Финансы / Бизнес-модель
1. 230 000 грн. - Вартість вантажного автомобіля. 2. 2 000 000 грн. – Вартість двадцяти торгових автоматів. 3. 99 000 грн. – вартість виробництва води 4. 130 000 грн. – інші витрати (зарплати,договора оренди)
Общая сумма займа в USD
99000
Минимальная сумма займа
Период кредитования
Решение (продукт или услуга)
Риски
Видео YOUTUBE
Инвестируйте в выдающиеся стартапы, находите инвестиции и кредиты для своего бизнеса, вовлекайте в свои идеи лучших профессионалов
Авторизуйтесь на портале используя ваш аккаунт социальной сети
Либо войдите / зарегистрируйтесь
Забыли пароль?
Укажите электронный адрес, который Вы использовали для регистрации на Startup.Network
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:
arrow_back
more_horiz
close
visibility192
favorite 0
share
close
thumb_up 0
Инвестиционная идея
Текущая ситуация
Рынок
Проблема или возможность
Конкуренция
Преимущества
Финансы / Бизнес-модель
Общая сумма займа в USD
Минимальная сумма займа
Период кредитования
Решение (продукт или услуга)
Риски
Видео YOUTUBE
 
Хочу кредитовать
OK