7147

Игра на ПК, ММО шутер

Украина, Харьковская область
Отрасль: Интернет и ИТ
Стадия проекта: Готов прототип или продукт
Предлагаемая доходность
15% в год
0 заинтересовалось
Хочу кредитовать
Всего необходимо
$ 20.000
Рейтинг
equalizer 220
help Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта
Моя оценка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Средняя оценка:
Идея
Ми збираємося продавати гру на пк через інтернет ресурс "Steam". У ньому аудиторія більше ста мільйонів гравців по всьому світу, які активно купують новинки ігор.
Текущее состояние
На даний момент у нас вже готове приблизно 70% гри. Ми успішно проходимо конкурс "Steam Greenlight"
Рынок
З появою ресурсу "Steam" ринок комп'ютерних ігор почав стрімко розвиватися. Доходи ринку відеоігор в найближчі роки можуть зрівнятися з доходами спортивної індустрії. За даними дослідницької компанії SuperData , обсяг світового ігрового ринку в 2015 році досягне $74,2 млрд, а європейська дослідницька компанія Newzoo вважає, що обсяг світового ігрового ринку зросте на 17% і до 2016 року досягне $95,2 млрд.
Проблема или Возможность
У нас в Україні зовсім не розвивається ігрова індустрія. Я особисто своїми коштами розвиваю свій проект, але в мене немає грошей щоб найняти досвідчених фахівців і створити дійсно якісний продукт.
Конкуренты
Ринок комп'ютерних ігор характеризується високим рівнем конкуренції. Ряд експертів оцінюють конкуренцію на даному ринку як монополістичну - кілька компаній утримують основну частину ринку. Говорити про частку видавництв на ринку - некоректно, так як вона може змінюватися після виходу кожної великої гри. Протягом останніх років лідерами Ринку залишаються: Activision Blizzard, Inc Electronic Arts Ubisoft NCSoft Take-Two Interactive (2K Games, Rockstar Games) та ін. Однак з появою "Steam Greenlight" у молодих розробників з'явилася можливість пройти відбір і продавати свій проект в "Steam". Завдяки цьому монополізація зменшилася, і стало з'являтися більше компаній, які розробляють ігри на пк
Преимущества или дифференциаторы
Ключові фічі гри: 1. Цілісна сюжетна лінія 2. Динамічна подача сюжету через кінематографічні ролики 3. Сильні, цікаві сюжетні персонажі 4. Графіка високого рівня для ММО гри і унікальний художній підхід 5. Повна кастомизация персонажа 6. Гравець не витрачатиме час на фарм речей, а буде покращувати і модернізувати наявний 7. Тотальна видозміна не тільки речей, а і скелета свого персонажа 8. Унікальна друга раса 9. Величезний відкритий світ, в якому за кожним поворотом таїться небезпека 10. Геймплей розбитий на дві частини: вдень люди поневіряються світами, а вночі об'єднуються в групи щоб вижити 11. Комбінація холодної та вогнепальної зброї 12. Унікальні класи персонажів 13. Унікальний арт підхід 14. Кожен квест - це шматочок спільної історії, а кожен сюжетний герой - унікальний персонаж 15. Унікальна атмосфера пост-апокаліпсису 16. Живий, наповнений небезпеками світ 17. Українська локалізація. Немає ще жодної глобальної ММО гри українською мовою. Це буде прорив в ігровій іднустріі України. Аудиторія гравців у нашій країні буде велика. Крім Української локалізації гра буде англійською, французькою, німецькою, російською мовами
Финансы
Передбачувана ціна продукту 14 $ Грунтуючись на даних продажів в Steam, враховуючи що наш проект буде якісний і конкурентоспроможний, а також враховуючи величезну аудиторію Steam - саме мінімальне кол-во покупок цифрової копії буде 2000 чол. в місяць (у перші місяці завжди набагато більше покупок)
Срок кредитования
Процентная ставка, %
15
Тип залога
Залог и активы
Бизнес-модель
Решение (Продукт или Услуга)
За отриманий кошти я орендую офіс, зберу професійну команду здатну працювати на місці. У найкоротші терміни (від 3 до 6 місяців) закінчу проект, проведу рекламну кампанію, і почну продавати свій продукт в Steam.
Риски
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Видеозаписи
Инвестируйте в выдающиеся стартапы, находите инвестиции и кредиты для своего бизнеса, вовлекайте в свои идеи лучших профессионалов
Авторизуйтесь на портале используя ваш аккаунт социальной сети
Либо войдите / зарегистрируйтесь
Забыли пароль?
Укажите электронный адрес, который Вы использовали для регистрации на Startup.Network
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:
arrow_back
more_horiz
close
visibility258
favorite 0
share
close
thumb_up 0
Идея
Текущее состояние
Рынок
Проблема или Возможность
Конкуренты
Преимущества или дифференциаторы
Финансы
Срок кредитования
Процентная ставка, %
Тип залога
Залог и активы
Бизнес-модель
Решение (Продукт или Услуга)
Риски
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Видеозаписи
 
Хочу инвестировать
OK