Startup 101 by MHP accelerator

Дата: 16.02.2018  | 10:00
Место проведения: Киев, ул. Дорогожицкая, 1
Ссылка на регистрацию: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf4XXHpcfNrbaDdldDELfV2gCJfcsGFZhk8hZFtQVbtqbXWWQ/viewform

Мати вибухову ідею для побудови вдалого бізнесу недостатньо. Гарна ідея для стартапу – не панацея. Важка праця б’є талант, тож проекти злітають тільки якщо працювати невпинно.

Пройди Startup 101 by MHP accelerator – безкоштовний 9-ти годинний лекційний інтенсив, щоб отримати необхідний набір теоретичних та практичних знань, заснувати та успішно запустити свій проект.

Startup 101 – це спеціальний навчальний тренінг від експертів Radar Tech, Agrohub та МХП для тих, хто замислюється над створенням стартапу, має ідею, але не може чітко сформулювати UVP (унікальну ціннісну пропозицію), визначити конкурентні переваги та нішу для майбутнього продукту.

Програма курсу передбачає розбір правил ведення бізнесу, побудованого на технологіях, екскурс в останні світові тренди агро- та стартап-галузі, та, з рештою, занурення в секрети вдалого пітчу – такої необхідної навички для стартапу.

Тож розпочнемо з основ технологічного бізнесу: що таке стартап, звідки беруться ідеї та де шукати команду; що таке бізнес-модель в інноваційному бізнесі, як зрозуміти, хто є твоїм покупцем та як побудувати стратегію розвитку. В цьому блоці розберемо понад 50 прикладів зі світового та українського венчурних ринків.

Продовжимо необхідною теорією: чим живе агрогалузь сьогодні та навіщо розвивати аграрні інновації; що чекає на нас у майбутньому, та як врятувати світ від голоду за допомогою технологій.

На додачу навчимо готувати вдалий пітч проекту: як правильно розставити пріоритети та не забути про головне, як знайти та вдало використати свої козирі; які стоп-слова відлякують менторів та інвесторів, як підготувати соковиту презентацію та чому завчити текст пітчу напам’ять – провальна ідея.

Участь у заході безкоштовна, проте кількість місць обмежена.
Будь-ласка, заповніть форму за посиланням: goo.gl/forms/HTtFlmaAZN7mxSE63

Дата: 16 лютого
Місце: UNIT.City, зала UNIT.Core (вул. Дорогожицька, 1)
Початок: 10:00
Зустрічаємо учасників з 9:45.

Dream. Create. Grow startup.

Дата публикации: 13.02.2018

Комментарии:

Необходимо авторизоваться

5,00
1
2
3
4
5
3 оценки
Авторизация/Регистрация
arrow_back
RU
visibility180
share
close
thumb_up0
Нравится
Не нравится