Forge Events

Дата: 04.06.2016 - 04.06.2016  | 09:00
Место проведения: Львів, Український католицький університет (вул.Козельницька, 2А)
Ссылка на регистрацию: https://www.facebook.com/events/1760044307552228/

Forge Events анонсує новий амбіційний проект!

04 червня 2016 р. запрошуємо відвідати форум професіоналів у сфері маркетингу, комерційного/політичного PR та event-менеджменту, котрий проходитиме у Львові!

Мета форуму – консолідувати маркетинг/PR-спільноту Західної України та інтегрувати її в український контекст.

Ціль – створити найбільшу подію цієї галузі в Україні! Адже на форумі #M/PR будуть представлені доповіді ТОП-спікерів і розкриті найкращі кейси, моделі та стратегії.

На форумі Вас чекають три тематичні потоки:

Маркетинг: найактуальніші тренди, кращі кейси та лайфхаки від практикуючих маркетологів України.
PR: спеціалісти даної галузі розказужть про комерційний, внутрішній та політичний PR, поділяться власними тактиками та стратегіями.
Event: потік, що об’єднає організаторів різноманітних подій – від конференцій та форумів до фестивалів і концертів.
Хто спікери?

Маріанна Коніна – PR-директор Luxoft Ukraine. 13 років досвіду в галузі комунікацій. Свого часу будувала систему комунікацій в медіа-бізнесі на посаді начальника відділу із корпоративних комунікацій “Медіа Група Україна” (канали “Україна”, “Футбол1″, “Футбол2″, “НЛО ТВ”, segodnyua.ua, oll.tv ), розвивала бренд Sony Ericsson, була у складі команди, які запускали проект першого 3G-оператора PEOPLE.net.
Юлія Мусаковська – керівник відділу маркетингу компанії ELEKS.
Ірина Пацевко – PR-менеджер Kyivstar у Західному регіоні.
Євгенія Клепа – Co-founder & CMO SPREAD, координатор RoboticsExpo (Moscow), MakeIT!Show (Kiev), InnotechUkraine (Kiev), спеціаліст по КСВ.
Sam Mamedov – Rockstar project CEO, екс-керівник напрямку event-сервісів в Олімпійському парку в рамках підготовик Зимових Олімпійських Ігор “Сочі-2014″, event i digital експерт.
Катерина Золотарьова – SEO-спеціаліст, інтернет-маркетолог, засновник студій ImStudio та Site24, керівник напрямку вивчення інтернет-маркетингу в SkillUp, організатор курсів ImSEO (Львів).
Олесь Кучеренко – креативний директор і CoFounder дизайн-студії “Бамбук”, екс-керівник відділу реклами ГалНафтоГаз, реалізовував проекти для “ОККО”, “KSE”, “kraftfoods”, “LvBS”, “Челентано”.
Марія Кучеренко – Communication Coordinator в SoftServe Career.
Давид Орєшок – партнер Forge, екс-PR-директор проекту “Волонтерський воєнпром” та ГО “Свідомі”, екс-керівник event-напрямку асоціації “IT-Ukraine”, PR/Event експерт.
Ярослав Максимович – CEO 2Event.
Катерина Успенська – маркетолог Global Development, BTL-спеціаліст, організатор навчальних заходів і розважальних івентів з 2009 року, Euro-2012 Coca-Cola Lviv, Lviv Socail Media Camp, Lviv e-Commerce Forum.
Коли? 04 червня 2016 року

Де? Український католицький університет (вул.Козельницька, 2А, Львів).

Придбати квитки можна тут .

Програма форму постійно оновлюється. Слідкуйте за новинами в соцмережах!

Forge Events – це платформа для реалізації нових інноваційних та соціальних проектів й об’єднання спеціалістів у напрямках PR, маркетингу, software та hardware розробки, бізнесу, дизайну, управління та менеджменту. Адже саме на стику різних напрямків та ідей народжуються найкращі та найефективніші рішення та реалізації.

Питання, пропозиції, співпраця: mpr.forge@gmail.com та за телефонами: +38 (050) 238-41-77, +38 (093) 524-59-83, +38 (098) 646-08-47.

Дата публикации: 24.05.2016

Комментарии:

Необходимо авторизоваться

5,00
1
2
3
4
5
3 оценки
Авторизация/Регистрация
arrow_back
RU
visibility698
share
close
thumb_up0
Нравится
Не нравится