AGRITECH Challenge | World Cup

Дата: 20.02.2018  | 12:00
Место проведения: Киев
Ссылка на регистрацию: http://agritech.unit.city/challenge/ua

Бажаєш зробити свій вклад у вирішення глобальних проблем людства та змінити світ на краще? Використай свій шанс!

Ми розпочинаємо прийом заявок на найкраще мобільне рішення для агросектору малозабезпечених країн Південно-Східної Азії AGRITECH Challenge. Розробник найкращої ідеї отримає грант на $10 тисяч та початкове фінансування пілотного запуску проекту. Ініціатор конкурсу: Олексій Павленко, голова Українсько-Нідерландської ділової ради, Міністр АПК 2014 -2016. Конкурс відбувається за підтримки фонду Forum Capital.

Разом із командою інноваційного парку UNIT.City запускаємо міжнародний конкурс інноваційних технологічних рішень для покращення умов ведення фермерського господарства - AGRITECH Challenge.

Наша мета – зібрати ідеї та реалізувати проекти, які допоможуть у вирішенні нагальних проблем фермерів за допомогою рішень для мобільних пристроїв. Переможець отримає грант на $10 тисяч та можливість втілити свою ідею на ринках Південно-Східної Азії. Також команді буде надана менторська та технічна підтримка.

Cаме такі ініціативи здатні вивести наш АПК на якісно новий рівень та побудувати імідж України як інноваційної держави. AGRITECH Challenge – це інвестиції в майбутнє сільського господарства. 

Земля потребує твоєї допомоги. В прямому сенсі!

Шукаємо героїв для створення інноваційних проектів з розвитку та реформування агробізнесу. Запрошуємо ІТ-спеців, студентів, інженерів, підприємців та фермерів взяти участь в Agritech Challenge!

Реєстрація - незабаром! Підписуйся та слідкуй за оновленнями!

agritech.unit.city/challenge


Дата публикации: 19.12.2017

Комментарии:

Необходимо авторизоваться

5,00
1
2
3
4
5
3 оценки
Вход/регистрация
arrow_back
RU
visibility529
share
close
thumb_up0
Нравится
Не нравится