46-та Битва Стартапів, Львів

Дата: 11.06.2016 - 11.06.2016  | 11:00
Место проведения: Львів, коворкінг Betaplace (вул. Олени Степанівни 49) - карта
Ссылка на регистрацию: http://battle.startup.network/b46/?takepart=Y#hashforms

Отримай свій квиток у світ великого бізнесу!

46-та Битва Стартапів, Львів battle.startup.network/b46 відбудеться 11 червня. Поспішайте заповнити заявку на участь! battle.startup.network/b46/?takepart=Y#hashforms

Мрієте запустити власну справу та вже навіть маєте ідею, але не знаєте як правильно усе зробити чи не вистачає коштів? Тоді заповнюйте заявку на участь у 46-ій «Битві Стартапів», яка відбудеться 11 червня у Львові та приходьте презентувати свій проект. Захід організовано Інвестиційною платформою Startup.Network та коворкінгом Betaplace, і
направлено на допомогу молодим підприємцям в оцінці готовності та інвестиційноїпривабливості їх проектів, а можливо, і отримання перших ангельських інвестицій.

Головною відмінністю даного заходу є те, що воно об'єднує авторів цікавих та проривних ідей, приватних інвесторів, венчурних капіталістів та представників венчурних фондів.

Учасники «Битви Стартапів» мають унікальну можливість не просто познайомитися, а йпредставити свої проекти провідним гравцям ринку венчурного інвестування України,
Америки та Європи, а також вислухати експертну думку щодо своїх бізнес-ідей.

В рамках «Битви Стартапів» заплановано проведення двох сесій:

З 11.00 до 12.00 - підприємницький блок:

Успішні бізнесмени поділяться з молодими колегами своїм досвідом, розкажуть про останні тенденції в світі інвестування, дадуть цінні поради з побудови бізнесу.

З 12.00 до 14.00 - інвесторський блок «Презентації стартапів»:

Перед експертною радою виступлять заздалегідь відібрані проекти. На презентацію одногостартапу відводиться 6 хвилин: перші 3 - безпосередньо на виступ автора, і ще 3 на питання і зауваження експертів.

Якщо і ви хочете стати частиною нашого заходу, знайти інвестиції для свого стартапу,отримати рекомендації експертів і цінні подарунки від партнерів, то поспішіть зайняти вакантне місце.

Заповніть заявку на участь battle.startup.network/b46/?takepart=Y#hashforms, надішліть презентацію і чекайте результатів конкурсного відбору. Наші експерти розглянуть поданий Вами матеріал і виберуть кращих. Тільки 10-ть команд зможуть виступити на «Битві Стартапів» і презентувати свій проект АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО!

Подача заявок на конкурсний відбір для участі в «Битві Стартапів» буде закрита – 5 червня!

Реєстраційний внесок за участь у заході для авторів, які не пройшли конкурсний відбір проектів - 1000 гривень.

Переможцями «Битви Стартапів» стануть 2 проекти, які наберуть найбільшу кількість балів за результатами голосування експертів та онлайн-голосування гостей.

Реєстрація на відвідування 46-ї «Битви Стартапів» обов'язкова!

battle.startup.network/b46/#hashforms Участь в якості гостя безкоштовна.

Дата і час проведення заходу: 11 червня 11.00

Місце: коворкінг Betaplace (вул. Олени Степанівни 49)

Якщо Вам цікавий наш проект, і Ви хочете стати партнерами або співорганізаторами, пишіть нам на електронну пошту info@startup.ua.

До зустрічі на 46-ій «Битві Стартапів»!

Дата публикации: 23.05.2016

Комментарии:

Необходимо авторизоваться

5,00
1
2
3
4
5
3 оценки
Авторизация/Регистрация
arrow_back
RU
visibility515
share
close
thumb_up0
Нравится
Не нравится